کدخبر: 50087 تاریخ انتشار

انتقام دلخراش زن جوان از شوهرش!

زن جوان برای انتقام از شوهرش دقیقا به سراغ حساس ترین موضوع در زندگی همسرش رفت و کاری کرد که او را از تکرار برخی رفتارها تا ابد پیشمان کند.

انتقام دلخراش زن جوان از شوهرش!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ خانم " سرینا ولف " 24 ساله از فلوریدا زمانیکه با همسر خود به یک کافه واقع در اطراف " Clearwater Beach " رفتند، او بصورت ناگهانی تصمیم عجیبی را گرفت و مبلغ 5 هزار دلار ( حدودا 65 میلیون تومان ) را به یک پیش خدمت زن در کافه داد!

او این مبلغ را از کارت همسر خود بصورت کاملا سخاوتمندانه به پیش خدمت زن به عنوان انعام پرداخت نمود که این مبلغ دقیقا 10000% مبلغی است که آنها باید به کافه می پرداختند!

پیشخدمت زن که هنوز نامش مشخص نیست، در ابتدا تصور کرد که خانم ولف بسیار سخاوتمند می باشد و اما بعدا متوجه شد که او به دلیل انتقام از همسرش دست به چنین کاری زده است و همسر خانم ولف به نام مایکل کرین از همسرش در نزد پلیس شکایت کرد چرا که همسرش برای یک بحث و گفتگو ساده از کارت او به میزان 5000 دلار بخشیده است!

با این حال خانم سرینا ولف هم توسط پلیس محلی دستگیر شد تا علت دقیق استفاده بی اجازه از کارت بانکی همسرش را ذکر کند و در طی بازرسی اعلام کرد که آنرا برای انتقام از همسرش انجام داده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین