کدخبر: 50079 تاریخ انتشار

طلاق زن جوان بخاطر کتاب خوانی شوهرش!

زن جوان دادخواست طلاقش را به دادگاه داد و با تعجب اطرافیان مواجه شد. دادخواست طلاق زن جوان بخاطر زیاد درس خواندن شوهرش بود.

طلاق زن جوان بخاطر کتاب خوانی شوهرش!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ از بهترین و بزرگترین اتفاقاتی که ممکن است در طول زمان برای هر یک از ما بیافتد، ازدواج با شخص مورد علاقه مان می باشد که اگر به شیوه مورد علاقه ما رخ دهد، می تواند زندگی ما را تغییر دهد و به سمت و سوی موفقیت و زندگی ایده آل ما را منتقل کند.

اما این در حالی است که یک زن هندی اخیرا رسانه های هندی را با حاشیه و چالش روبرو کرد و توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. یک زن هندی که هنوز نامش مشخص نشده است، از شهر بوپال هندوستان در دادگاه خانواده از همسر خود شکایت کرد و در نهایت روز بازخواست هر دو آنها رسید!

این زن بی نام در دادگاه ادعا کرد که همسرش تمام طول روز را صرف مطالعه برای آزمونی که قصد قبولی و استخدام در UPSC هندوستان، می کند و به همین دلیل هیچ زمانی را صرف قدم زدن با او در بیرون از خانه و یا حتی حرف زدن با او صرف نمی کند. با این حال این در حالی است که این زن ادعا کرد که حتی شوهرش به دیدار بستگانش نیز نمی رود.

پس از این مدت طولانی، در نهایت او تصمیم به جدایی و طلاق از همسرش را دارد و همسرش نیز این گونه گفت که از کودکی رویای قبولی در این آزمون را در سر داشته است و هم اکنون در تلاش قبولی می باشد و اینکه تمام وقتش را صرف مطالعه روزانه می کند را قبول کرد. مشاور خانواده پس از شنیدن حرف های هر دو طرف از زن جوان خواست تا در تصمیم خود تجدید نظر کند.

این ادعا واقعا کمی شوکه کننده بود و با واکنش های مختلفی از سوی کاربران مواجه شد. با این حال هنوز مشخص نشده است که این زوج جوان از یکدیگر جدا شده اند یا خیر؟!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین