کدخبر: 50018 تاریخ انتشار

به مناسبت هفته بسیج:

تقدیر از فعالان طرح شهید سلیمانی در منطقه 19

ویژه برنامه های فرهنگی و مناسبتی گرامیداشت هفته بسیج در منطقه 19 تشریح شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت با اشاره به تدارک این برنامه ها با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج ابوذر اعلام کرد: این برنامه ها با بکارگیری تمام ظرفیت های فرهنگی و بسیج منطقه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به مدت یک هفته برگزار می شود.

درهمین راستا ضمن فضاسازی محیطی و آماده سازی منطقه به منظور اجرای این برنامه ها، نمایشگاه عکس با موضوع  بسیج و دفاع مقدس در سراهای محلات برپا می شود. همچنین مسابقه کتابخوانی با موضوع هفته بسیج در کانال های مجازی محلات ویژه شهروندان این منطقه در نظر گرفته شده است.

او هفته بسیج را بهترین فرصت برای قدردانی از خدمات بسیحیان نمونه اعلام کرد و افزود: به مناسبت این هفته فعالان طرح شهید سلیمانی نیز مورد تقدیر قرار می گیرند.

هدایت غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و رزمایش و تجمع بسیجیان منطقه در صبحگاه ناحیه بسیج ابوذر را از دیگر برنامه های مناسبتی هفته بسیج اعلام کرد و افزود: برپایی همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، اجرای برنامه همایش ائمه جماعات، شرکت در همایش تجمع بسیجیان و نیز برنامه تجمع بسیجیان نوجوان در نماز جمعه مصلی تهران از دیگر برنامه های اجرایی درطول این هفته هستند.

منطقه 19

علاوه براین به مناسبت این هفته برنامه های دیگری همچون اجرای گروه سرود در یادمان شهدای گمنام و میادین اصلی ، برگزاری مسابقات ورزشی (فوتسال –کشتی- تکواندو )، برپایی جشنواره ایده های برتر (گروه های علمی و جهادی)، حضور مسئولین جهادی در میدان تیر، انجام تست سریع کرونا در حوزه های بسیج و مساجد و ارائه خدمات سلامت محور در قالب مشاوره پزشکی ، روان پزشکی و... تدارک دیده شده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید