کدخبر: 49992 تاریخ انتشار

تصادف وحشتناک در بزرگراه زین الدین تهران

پلیس بزرگراه راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو ۲۰۶ در بزرگراه زین الدین و حرکت چندین متری این سواری بر روی سقف در این محدوده خبر داد.

تصادف وحشتناک در بزرگراه زین الدین تهران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از جانشین پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مقارن ساعت ۰۵:۳۷ صبح روز گذشته در مسیر زین الدین به شرق رمپ ورودی به هنگام به جنوب، کنترل سواری پژو ۲۰۶ که در این مسیر در حال تردد بوده از دست راننده خارج شده وپس از عبور از جدواول کناری و برخورد با گاردریل‌ها واژگون می‌گردد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این خودرو پس از واژگونی چندین متر به مسیر خود بر روی سقف به مسیر خود ادامه داده و پس از طی مسافتی چندین متری بالاخره متوقف می‌گردد.

همه خانی گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه راهور فاتب که در این مسیر در حال گشت زنی بوده پس از مشاهده این حادثه بلافاصله در محل حاضر و اقدامات ترافیکی خود را جهت ایمنی محل و بررسی علل حادثه انجام داد و این راننده خدا رو شکر سالم از خودرو بیرون آمده و دچار مصدومیت جزیی و سطحی شده بود که کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیر مجاز اعلام کرده است.

همه خانی از رانندگان خودرو‌ها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند و حین رانندگی تمام حواس و توجه خود را به رانندگی اختصاص دهند و از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز نموده و به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده ننمانید و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کرده تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • پاپ فرانسیس رهبر واتیکان روز شنبه در آتن با هشدار در باره تهدید پوپولیسم برای اروپا گفت که این قاره با خودخواهی های…