کدخبر: 49895 تاریخ انتشار

وحشت در قبرستان بخاطر سر و صداهای عجیب!+ عکس

مراسم خاکسپاری یک زن 65 ساله در آرژانتین در حال برگزاری بود، ناگهان به دلیل شنیدن های بسیار عجیب از داخل تابوت بهم خورد.

وحشت در قبرستان بخاطر سر و صداهای عجیب!+ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مراسم خاکسپاری جزو مراسم خاصی است که علاوه بر فضایی غمگین، حساسیت های خاص خود را دارد. حساسیت نسبت به اینکه مبادا گاهی اتفاقی عجیب و غیر قابل انتظار طی اجرای مراسم رخ دهد یا شک و شبهاتی که اغلب همراه افراد حاضر در این گونه گردهمایی ها وجود دارد. به همین دلیل همین پیش زمینه های فکری باعث تصورات عجیب و غریب و در نهایت خبرساز میشود.

افرادی که در مراکز مخصوص حمل جسد و انجام خدمات تدفین کار می کنند افرادی هستند صاحب خاطراتی کاملا عجیب تر از خاطرات دیگر انسان ها که یکی از جدیدترین آنها را در این بخش خواهید خواند.

مراسم خاکسپاری یک زن 65 ساله در بوینس آیرس آرژانتین قبل از برگزاری بهم خورد چراکه چند تن از اعضای خانواده ی متوفی ادعا کردند که از داخل تابوت صدایی شنیده اند ؛ صدایی نامفهوم شبیه صدای گریه و حتی کشیدن ناخن به تابوت و همین حرفها کافی بود تا مراسم خاکسپاری بهم بخورد.

ابتدا جمعیت حاضر با ادعای آن چند نفر مخالفت کردن و براینکه متوقف کردن مراسم گناه دارد تاکید داشتند اما اصرار آنها دیگران را به زنده بودن جسدی که چند دقیقه ی دیگر دفن خواهد شد آنها را دچار شک و تردید کرد برای همین جسم بی جان را دوباره برای معاینه و تایید مجدد مرگ به بیمارستان برگشت.

اقوام این زن به ماموران مسئول حمل جسد گفته بودند که از داخل تابوت صدایی مثل صدای گریه و حتی کشیده شدن ناخن به قسمت بالایی تابوت شنیده می شد و آنها مطمئن هستند که او زنده است . بعد از این کش و قوس ها و بازگردانده شدن جسد زن 65 ساله همسر متوفی و چند نفر از پزشکان برای بررسی علائم حیاتی و تایید زنده بودن احتمالی او به سمت خودرو حامل جسد رفتند اما طبق گزارشات محلی هیچ علائم حیاتی دیده نشد و مجدد مرگ او تایید شد تا این بار با اطمینان بیشتری جسد زن 65 ساله را به خاک بسپارند.

صدای-عجیب-از-داخل-تابوت-در-مراسم-خاکسپاری

پزشک بعد از بررسی و رد تمامی علائم حیاتی آن زن گفت حداقل 24 ساعت از مرگ قطعی این خانم گذشته است اما از قرار معلوم تایید دوباره مرگ او نیز نظر برخی را تغییر نداد و آنها همچنان اصرار داشتند که صدایی شنیده اند و او زنده است ؛ در نهایت بعد از مناقشات بسیار خانواده مرحوم به دفن جسم بی جان زن رضایت دادند. بعد از مراسم یکی از پزشکان در مورد صدا های عجیب گفت:احتمالاً این صدا ها در هنگام جابجایی تابوت و بر اثر انبساط و انقباض عضلات زن 65 ساله رخ داده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید