کدخبر: 49703 تاریخ انتشار

ازدواج این دختر با یک سگ برای رفع طلسم و جادو ! + عکس

دختر 18 ساله هندی به دلیل باورهای سنتی غلط مسلط بر دین در این کشور به ازدواج با یک سگ ولگرد تن داد.

ازدواج این دختر با یک سگ برای رفع طلسم و جادو ! + عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ با توجه به این که در کشورهایی مثل هند عده ی زیادی از مردم اعتقادات عجیبی دارند و خرافه پرست هستند , گاها با خبرهای عجیبی از این کشورها مواجه می شویم که برایمان غیر قابل باور و بسیار تعجب آور است.خبر ازدواج دختر 18 ساله هندی با یک سگ ولگرد برای رهایی از طلسم شیاطین و پیدا کردن همسر مورد علاقه اش هم نمونه ای از این اتفاقات عجیب است.

مانگلی موندا، دختر 18ساله یی که در روستایی به نام جارکلند در ایالت جخند هند زنده گی می کند پس از این که در میان مردم معروف شد که وی نفرین شده است و ازدواجش با هر مردی سبب مرگ وی خواهد شد، با سگ عقد نکاح بست . دختر 18 ساله برای بدست اوردن شانس و پیدا نمودن شاهزاده مورد نظر خود با سگ ولگرد ازدواج نمود.خانواده هندی معتقدند دخترشان مورد نفرین واقع شده و بهترین راه درمان او ازدواج با سگ است.

اهالی روستا بر این باورند دختران بهتر است در ابتدا با سگی ازدواج نمایند تا پاک از هر گونه خباثت شده و سپس با مردی ازدواج نمایند و بدین روش زندگی زناشویی خود را با دوام نمایند. مادر مانگلی می گوید هزینه زیادی بابت برپایی مراسم پرداخته ایم. به نظر مردم این بهترین روش برای رهایی از بد شانسی است.

این نوع مراسم عروسی مانند بقیه جشن های عروسی برگزار می گردد. داماد در کنار عروس خانم دراز کشیده تا بدشانسی را از وی دور کرده و طالع خوب را برایش رقم زند. مانگلی موندا می گوید من باور دارم روزی مردی پیدا خواهد شد و از من خواستگاری خواهد نمود. همه دختران ارزو دارند روزی با یک شاهزاده ازدواج نمایند.او از ازدواج با این سگ اصلا راضی نیست اما تسلیم باورهای غلط قبیله خود شده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین