کدخبر: 49615 تاریخ انتشار

ترافیک سنگین صبحگاهی در بزرگراه‌های تهران

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک صبحگاهی سنگین در اکثر معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت خبر داد.

ترافیک سنگین صبحگاهی در بزرگراه‌های تهران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ مجید رنجبر، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ، درباره وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در اولین روز از هفته گفت:‌ رصد انجام شده از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک و نیز گزارش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از سطح معابر شهر تهران حاکی از حجم بالای ترددها و ترافیک سنگین در سطح معابر شهر تهران است.

او ادامه داد:‌ بر اساس این گزارش‌ها، ترافیک سنگین در مقاطعی از بزرگراه‌های شیخ فضل الله نوری، شهید چراغی، نواب صفوی، شهید بابایی، امام علی، شهید زین‌الدین، شهید همت، شهید سلیمانی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شهید حکیم و شهید صدر گزارش شده است. جهت عمده این بار ترافیکی نیز به سمت مرکز و شمال پایتخت است.

به گفته رنجبر، در بزرگراه‌های آیت‌الله سعیدی، شهید چمران، اتوبان کرج - تهران، آزادگان، شهید مدرس و ... نیز وضعیت مشابه گزارش شده و در مقاطعی از آنها بار ترافیک سنگین است.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد:‌ همچنین در مقاطعی از خیابان‌های آزادی، انقلاب اسلامی، کارگر، شهید مطهری و ... نیز ترافیک پرحجم و در مقاطعی سنگین است.

به گفته او، به مرور زمان از حجم ترافیک صبحگاهی کاسته خواهد شد؛ اما لازم است رانندگان توجه داشته باشند که اولا تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و ثانیا اگر مجبور به استفاده از خودروی شخصی هستند زمان سفر و بازگشت خود را مدیریت کنند تا در پیک ترافیک قرار نگیرند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین