کدخبر: 49286 تاریخ انتشار

لحظه نگاه کردن جالب این میمون به خودش در آینه + عکس

یک عکاس معروف تصویر جالبی از میمونی که یک آینه در جنگل پیدا کرده بود و با دقت و تعجب به چهره خودش خیره شده بود منتشر کرد.

لحظه نگاه کردن جالب این میمون به خودش در آینه + عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ میمون ها یکی از بازیگوش ترین حیوانات محسوب می شوند که شباهت بسیار نزدیکی از آناتومی ساختار بدن به انسان های اولیه دارند که عمر بسیار طولانی ندارند و اما عواطف و احساسات درونی همانند انسان ها دارند و می توانند به یکدیگر عشق بورزند.زیست گاه میمون ها در جنگل های بزرگ هست.

همان گونه که گفته شد،میمون ها یکی از بازیگوش ترین و پر جنب و جوش ترین حیوانات محسوب می شوند و به همین دلیل از آنها نمی توان در خانه ها نگهداری نمود چرا که آنها می توانند خانه را در طی مدت کمی نابود سازند!

با این وجود روز گذشته تصاویری بسیار زیبا و جالب از یک میمون در جنگل توسط عکاس ماهری در صفحه مجازی اش منتشر شد که در طی چند ساعت اولیه توانست بازدید بسیار زیادی را به خود جذب کند.

تصویر-میمون-در-آینه

روز گذشته تصاویری بسیار زیبا از یک میمون توسط عکاس پر آوازه به نام پرنا جین 56 ساله منتشر شد که جنبه شوخی فراوانی داشت.

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید،میمون بازیگوش،آینه ای را جنگل پیدا کرده است و شروع به نگاه کردن چهره خودش در آینه می کند و این نگاه به قدری عمیق بود که گویی مدت هاست که دنبال خودش می باشد و تازه خودش را پیدا کرده است و با تعجب بسیار زیاد به خودش نگاه می کند تا تغییراتی که در این مدت بر روی چهره اش ایجاد شده اند را مشاهده نماید.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین