کدخبر: 43851 تاریخ انتشار

پرروترین عروس و دامادی که تا‌کنون دیده‌اید!

پیام عجیب عروس و داماد به میهمانان، همه را شوکه کرد. پیامی که نشان میداد این زوج جوان به راحتی حرفی که هرشخصی نمیتواند به زبان بیاورد را به راحتی بازگو می کنند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اینکه عروس و دامادهای امروزی با قدیمی ترها متفاوت هستن طبیعی است و شکی در آن نداریم اما گاهی بین همین تفاوت ها موردی عجیب به چشم می خورد تا حدی که خبرساز میشود، مثل نمونه ای که در این بخش خواهید خواند.

زوج جوانی که نامشان منتشر نشده است همراه کارت دعوت، یک پیام متفاوت برای میهمانان ارسال کردند که خیلی از آنها را شوکه کرد تا جایی که چند تن از این میهمانان، ماجرا را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند تا نظرات دیگر کاربران را در مورد اقدام این عروس و داماد بدانند.

اینکه هزینه های مراسم ازدواج بالاست و شاید هر زوجی نتوانند از پس آن برآیند امر عجیبی نیست ولی طبق رسم تقریبا موجود در تمام دنیا، هدایایی در این روز از طرف نزدیکان و اقوام به آنها داده می شود که تا حدودی در مخارج مراسم میتواند کمکشان کند.

این زوج بی تعارف از قرار معلوم بیش از حد روی کادوهای میهمانان حساب باز کرده بودند و دوست نداشتند محاسبانتشان غلط از آب درآید برای همین تصمیم گرفتند تا به نوعی خودشان در هرچه بیشتر بودن هدایا دخیل شوند و اینگونه بود که پیام مخصوص را برای مدعوین ارسال کردند.

عروس و داماد اروپایی ما در پیام خود به میهمانان گفته بودند که هرکس هدیه ی بهتر و مبلغ بالاتری همراه خود بیاورد، غذای بهتری خواهد خورد. به همین سادگی و با پر رویی تمام حتی منوی غذای میهمانان براساس مبلغ هدیه را نیز مشخص و ارسال کرده بودند، با این شرایط همه می دانستند که برای هر شخص با هدیه ی بیشتر چه غذایی و هدیه ی کمتر چه غذایی سرو خواهد شد اینگونه هر میهمانی که غذای ساده تر برایش سرو می شد پیش دیگر میهمانان به دلیل هدیه ی کمتری که با خود آورده بود خجالت زده میشد و همین مسئله برای افرادی که به این مراسم دعوت شده بودند خوشایند نبود.

جالب است بدانید که این عروس و داماد به اصطلاح پر رو صراحتا گفته بودند که غذای افرادی که هدیه کم ارزش تری می آورند، کیفیت خوبی نداشته و ممکن است حتی از طعم آن لذتی نبرند برای همین پیشنهاد کرده بودند برای سرو یک غذای بهتر و با کیفیت بالاتر، هدیه ی بهتری بیاورند.

در بخشی از پیام این زوج آمده بود که اشخاصی که کادوی کم ارزش تری می آورند نباید انتظار پذیرایی با کیفیت بالا را داشته باشند چراکه هزینه ی پذیرایی بالاست و نمیتوان از همه ی میهمانان به یک شکل پذیرایی کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین