کدخبر: 43689 تاریخ انتشار

شکار روح سرگردان دختر گمشده مرد ثروتمند!+ عکس

شکارچی که دوربین خود را برای شناسایی موقعیت در جنگل نصب کرده بود بعد از چک کرده ویدئوها وحشت زده شد و زمانی که ویدئو را به دوستش نشان داد از وجود روح سرگردان مطمئن شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امکانات جدید و دسترسی به دوربین های با کیفیت دلیلی است برای انتشار انواع تصاویر عجیب و گاهی ترسناک که شاید در طول سالها تنها یکبار رخ دهد مثل دیده شدن اشباح یا و نورهایی که یک سفینه فضایی فرض می شوند. به تازگی انتشار ویدئوی که بسیار واضح و متفاوت با تمامی اخبار مشابه قبلی حرکت روح سرگردان دختری در میان درختان انبوه جنگل را نشان می دهد موجب وحشت مردم شد.

مطمئنا تا پیش از این بارها تصاویر مربوط به دیده شدن روح و شبح را دیده اید اما هیچ یک به این وضوح ضبط نشده اند ، روح دختری که میان جنگل سرگردان است.

برای اولین بار ویدئوی از یک روح در فضای مجازی منتشر شد ، the sun در میان تاپ ترین اخبار روز خود از دیده شدن بسیار واضح و روشن روح نوشت.

شکارچی که برای شناخت منطقه دوربینی در میان درختان جنگل نصب کرده بود بعد از چک کردن فیلم های ضبط شده متوجه حضور یک روح شد که لحظات عبورش از میان درختان ضبط شده است.

 او با نشان دادن ویدئو به یکی از دوستانش از صحت ماجرا مطمئن شد و شک و شبهه هایش را برطرف کرد.

 خبر ویدئوی ضبط شده از روح سر زبان ها افتاد و اهالی مشتاق شدند تا با دیدن آن به واقعیت ماجرا پی ببرند ، کسی دختربچه را نمی شناخت اما یکی از اهالی قدیمی گفت که روح سرگردان بسیار شباهت به دختر یکی از ثروتمندان قدیمی این منطقه است که سالها پیش به طور مرموزی مفقود شده بود که بعدها با خبر شدیم کشته شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین