کدخبر: 43688 تاریخ انتشار

تولد نوزاد وحشتناک فقط با یک چشم!/تصاویر 18+

در کشور اندونزی یک نوزاد عجیب الخلقه با یک چشم متولد شد که شباهت زیادی به موجودات فضایی دارد و مردم با دیدن تصاویری از این نوزاد یک چشم بسیار شوکه شدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از بهترین اتفاقاتی که می تواند برای یک زوج که به تازگی ازدواج نموده اند، بیوفتد تولد نوزادی است که می تواند تمام زندگی آنها را متحول سازد.

اما این در صورتی است که نوزاد مشکل یا بیماری خاصی نداشته باشد ولی زمانی می تواند بدترین اتفاق ممکن باشد که نوزاد با بیماری خاص و نادری متولد شود.

برای مثال روز گذشته تصاویری عجیب از یک نوزاد عجیب الخلقه تمام کاربران صفحات مجازی را شوکه نمود.

آقای "آتانا آریانتو" و همسرش به نام " سوریانتو " از جزیره جاوا واقع در کشور اندونزی از طریق نوزاد عجیب الخلقه خود توانستند تمام پزشکان و تمام مردم را در جهان شوکه کنند. علت شوکه کننده ای که این زوج منجر به آن شدند، تولد نوزاد عجیب الخلقه یک چشم آنها بود.

خانم سوریانتو پس از گذراندن دوران حاملگی در نهایت به همراه همسرش به بیمارستان " رومی ساکیت اوموم دائراه " مراجعه نمودند تا پس از این مدت طولانی بتوانند نوزادشان را مشاهده نمایند که ناگهان پس از به دنیا آمدن نوزاد، آنها بسیار شوکه شدند.

نوزاد-یک-چشم-در-اندونزی

این نوزاد عجیب الخلقه در هنگام به دنیا آمدن دارای وزن 5 کیلو گرمی با یک چشم در وسط پیشانی و بینی نامعلومی در چهره اش داشت که بیشتر شبیه به تصورات انسان نسبت به موجودات فضایی شبیه بود.

بعد از به دنیا آمدن نوزاد، پزشکان فورا آنرا تحت مراقبت های ویژه قرار دادند که یک تیم پزشکی هر 15 دقیقه یکبار وضعیت جسمانی این نوزاد را بررسی می کردند که متاسفانه حدودا 7 ساعت بعد از تولد جان خود را از دست داد.

دکتر " سیاریفودین ناسوشن " در مورد این نوزاد عجیب الخلقه این گفت :" نوزاد عجیب الخلقه دختر در شرایط ناهنجاری متولد شد که ما شلنگ اکسیژن را از راه دهان قرار دادیم چرا که بینی ای در صورت وی وجود نداشت . این یک مورد بسیار نادر است که ممکن است تنها به علت مبتلا شدن مادر به ویروسی عجیب در دوران حاملگی باشد ".

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین