کدخبر: 43677 تاریخ انتشار

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:

تسهیلات ویژه برای مشمولان آماده به خدمت در هفته ناجا

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از تعجیل و یا تمدید یک ماهه اعزام به خدمت برای مشمولان وظیفه عمومی به مناسبت هفته ناجا خبر داد.

به گزارش منیبان؛ محمدرضا کریم پور، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: به مناسبت هفته گرامی داشت نیروی انتظامی برای رفاه حال مشمولان و خانواده های آنان تسهیلات ویژه ای از سوی وظیفه عمومی در نظر گرفته شده است.

او افزود: به همین منظور همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت که متقاضی تمدید تاریخ اعزام به خدمت هستند، می توانند با ثبت درخواست خود در درگاه خدمات الکترونیک epolice.ir و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) به مدت یک ماه تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که متقاضی تعجیل برای اعزام به خدمت در آبان ماه سال جاری هستند نیز می توانند در هفته نیروی انتظامی از طریق درگاه خدمات الکترونیک epolice.ir و یا از طریق دفاتر پلیس+۱۰درخواست خود را ثبت کنند.

 کریم پور در ادامه خاطرنشان کرد: در این هفته رسیدگی به پرونده های پزشکی و یا کفالت مشمولان و همچنین برگزاری کمیسیون های مربوطه با ظرفیت بیشتر انجام خواهد شد.

او رسیدگی به مشکلات مربوط به صدور کارت های هوشمند پایان خدمت و معافیت و رسیدگی به کمیسیون های توجیه غیبت را از دیگر اقدامات ویژه وظیفه عمومی استان در این هفته برشمرد.

کریم پور جذب مشمولان غایب بالای ۳ سال غیبت در نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی را از دیگر تسهیلات ویژه در نظر گرفته شده برای متقاضیان خدمت در نیروهای مسلح به مناسبت هفته ناجا برشمرد و اذعان کرد: این دسته از افراد می توانند برای ثبت در خواست های خود به معاونت نیروی انسانی انتظامی استان مراجعه کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در خاتمه بیان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان وظیفه عمومی در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین