کدخبر: 43670 تاریخ انتشار

گم شدن هولناک بچه 4 ساله در جنگل گرگ‌ها +عکس

ماجرا بچه جنگل است اما نه آن پسر یا دختری که سالها با حیوانات زندگی می کردند بلکه کودکی خردسال که در خطرناک ترین منطقه جنگل ناپدید و چندین روز و شب در گوشه ای مخفی شده بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پسربچه ی 4 ساله بعد از آنکه از گروه اردو جدا شد به خطرناک ترین منطقه جنگل یعنی محل زندگی گرگها و خرس ها رسید اما در کمال ناباوری بعد از روزها تنهایی توسط گروهی از نیروهای جستجو در این منطقه زنده و سالم پیدا شد.

"دیما پسکو" زمانی در حال جمع کردن چوب برای روشن کردن آتش بود ناخواسته از پدرش دور و دورتر شد ، او که برای جمع آوری تکه چوب ها تمامی نگاهش به زمین جنگل بود بدون انکه متوجه شود مسافتی طولانی را به سمت منطقه خطرناک پیش رفته بود.

وقتی خانواده از ناپدید شدن "دیما" مطلع شدند فورا به گروه امداد تماس گرفته و درخواست کمک کردند ، 500 نفر مشتکل از نیروهای امداد و دوستان و آشنایان به مدت چند روز برای یافتن نشانه ای از کودک 4 ساله در جنگل جستجو کردند تا اینکه در روز چهارم یکی از تیم های جستجو متوجه چیزی پشت درختی در جنگل شدند ، انها ابتدا تصور می کردند که او مرده است اما با تکان های خیلی ضعیف متوجه شدند که زنده است و فورا نیروهای امداد را خبر کردند.

"دیما" در تمام طول این 4 روز در جایی بین دو درخت پنهان شده و با خوردن برگ و آب گودال کوچکی که در ان نزدیکی ها وجود داشت زنده مانده بود .

تمام بدن پسربچه قهرمان با نیز حشرات و گزش موجودات ریز زخمی شده بود اما هیچ کدام از خرس و گرگهایی که در ان نزدیکی زندگی می کردند حتی متوجه او نشده و آسیبی به او نرسانده بودند.

پدر "دیما" می گوید:از خداوند ممنون هستم که از پسرم در دل جنگل و نزدیک محل زندگی شکارچیان وحشی محافظت کرد ، وضعیت جسمی "دیما" رو به بهبود است اما او همچنان به دلیل فشارهای روحی و روانی که در آن چند روز ایجاد شده توانایی صحبت کردن به طور کامل را ندارد.

کودک

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین