کدخبر: 43557 تاریخ انتشار

صدور اینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان +لینک

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از صدوراینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور خبرداد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: در راستای هوشمندسازی خدمات سازمان و کاهش مراجعات حضوری مشمولان ،با تلاش های صورت گرفته امکان صدوراینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور فراهم شده است.

او با تاکید براینکه شرط اصلی بهره مندی از معافیت تحصیلی ،نداشتن غیبت سربازی است، افزود: کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ،می توانندپس از دریافت کدسخا از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) و با ورود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی  www.vazifeh.police.ir و انتخاب درگاه خدمات الکترونیک برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.

سردارمهری ادامه داد: برای راهنمایی بیشترمشمولان در فرآیند صدور اینترنتی معافیت تحصیلی ،موشن گرافی این موضوع در پایگاه اطلاع رسانی سازمان وکانال های آن بارگذاری و قابل بهره برداری است.

او با بیان اینکه سربازان حین خدمت در صورت قبولی در مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص می شوند ،بیان کرد: کارکنان وظیفه نیز می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و پس از تایید مجوز ثبت نام توسط دانشگاه ، نسبت به طی مراحل ترخیص از خدمت از طریق معاونت های وظیفه عمومی سراسر کشوراقدام کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین