کدخبر: 43544 تاریخ انتشار

ادعای نابینایی این زن به مدت 28 سال!+ عکس

این زن 58 ساله چیزی حدود 28 سال وانمود به نابینایی کرد, دلیل او برای این کار در نوع خود عجیب و جالب بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این زن میگوید چون فردی اجتماعی نبودم و از سلام و احوالپرسی کردن خسته شدم بودم خودم را 28 سال به کوری زدم تا از وظایف اجتماعی شانه خالی کنم.

28 سال پیش خانم کامرون جیمنز اهل مادرید- اسپانیا به دلیل جراحت چشم شدید، کاملا نابینا شد. حداقل این چیزی است که او به همه و از جمله خانواده خودش گفت، چرا که از احوالپرسی و گفتن “سلام” به افرادی که نمی خواست، خسته شده بود.

این زن 58 ساله اخیرا افشا کرد که همیشه به خوبی قادر به دیدن بوده است و همین امر موجب شوکه شدن خانواده اش شده ، گرچه آنها همیشه نسبت به وضعیت او مظنون بودند.

شوهر او به گزارشگران گفت که او همیشه آرایش خود را به خوبی انجام می داد و گاهی آنها او را دیده اند که از گوشه چشم سعی دارد به تلویزیون تماشا کند. ولی او هیچ وقت تا همین اواخر اعتراف نکرده بود که نابینایی اش حقیقی نیست.

ظاهرا کارون این کار را برای اجتناب از احوالپرسی با افرادی که واقعا آنها را دوست ندارد،انجام داده است. او گفت:”من از سلام و احوال پرسی مداوم با برخی از مردم در خیابان و یا فروشگاه خسته شدم، من هرگز زیاد شخص اجتماعی نبودم و با وانمود کردن به نابینایی می توانستم از بسیاری از مسئولیت های اجتماعی شانه خالی کنم.”

این زن علاوه بر دروغ به خانواده اش در این مدت به دلیل ناتوانی اش از دولت کمک مالی دریافت می کرد.

جدا از اینکه او باید به خانواده اش توضیح دهد که چرا سال ها به آنها دروغ گفته است و یا با افرادی ملاقات کند که به شدت سعی در دوری کردن از آنها داشته است. کامرون جیمنز با مشکلات قانونی نیز مواجه شده است، چرا که او پس از ثبت نام به عنوان یک شخص نابینا،میزانی کمک مالی نیز دریافت می کرد.

اخبار حیله حیرت انگیز کامرون در بین وب سایت های خبری لاتین در اروپا و امریکای جنوبی بسیار جنجالی شده است ولی با در نظر گرفتن برخی از شرایط، نمی توان کاملا بر صحت این خبر متقاعد شد.

اول آنکه بسیار نامعقول به نظر می رسد که شخصی بتواند چنین مدت طولانی وانمود به نابینایی کندبدون آنکه کسی متوجه او شود. علاوه بر این آیا دولت مربوطه پیش از انجام آزمایش های لازم، برای نابینایی به آنها کمک مالی می کند؟

همچنین هیچ شواهد واقعی وجود ندارد که به راستی شخص کامرون جیمنز وجود خارجی داشته باشد،تنها مقاله ای از سوی یک خبرگزاری لاتین به نام هی نوتیسیا منتشر شد که بعدها دیگر خبرگزاری ها نیز از آن برداشت کردندبنابراین اگر مشخص شود که این خبر واقعیت ندارد، نمی توان چندان تعجب کرد، ولی اگر حقیقت داشته باشد، شاید یکی از دیوانگی ترین کارهایی باشد که شخصی آن را انجام داده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین