کدخبر: 43287 تاریخ انتشار

لاشخورهای کرونایی در تهرانپارس تهران به دام افتادند

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری فروشنده داروهای غیر مجاز در تهران خبر داد و گفت: در این رابطه مقادیری داروهای غیر مجاز کشف شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فروش داروی غیرمجاز مربوط به بیماران خاص و کرونایی توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری در محدوده تهرانپارس، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اداره اطلاعات این پلیس با تکمیل رصدهای اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و تردد وی را تحت کنترل در بیاورند، افزود: پی از هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و محل سکونتش و خودروی وی مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران اضافه کرد: در بررسی های انجام شده مقادیری داروهای کمیاب و وجوه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال مربوط به فروش دارو و تعدادی اوراق مربوط کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

او افزود: متهم برای تکمیل تحقیقات پلیسی به مقر این پلیس انتقال یافت و کلیه داروهای کشف شده در اختیار سازمان های مربوط قرار گرفت.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین