کدخبر: 43205 تاریخ انتشار

طلاق این زن از یک روح! + عکس

تصمیمی عجیب این زن که برای ازدواج با یک روح داشت حالا با تصمیم عجیب ترش برای طلاق از او به دلیل نداشتن تفاهم بیشتر مورد بحث قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ داستان ازدواجی عجیب که پیش از این بخش با جزئیات و تصاویر مراسم ازدواج منتشر شد با ماجرای خبر طلاق عجیب تر هم شد ، از قرار معلوم این زن موضوع روح 300 ساله را خیلی بیشتر از آنچه که تصور می شود جدی گرفته است که حتما با روح مورد نظر به تفاهم نرسیده و در نهایت از او جدا شد.

"آماندا اسپرو" 46 ساله سال گذشته به دلیل ادعا عجیب و غریبش یعنی تصمیم به ازدواج با روح 300 ساله یکی از دزدان دریایی شناخته شد و حالا بعد از گذشت چندین ماه از ازدواج و زندگی مشترک با روح مورد نظر به این نتیجه رسیده است که با او تفاهم ندارد و قصد جدایی دارد . او که گفته بود از مردان دنیای واقعی و مادی دلزده شده است و تصمیم داشته با روح دزد دریایی ازدواج کند حالا از قرار معلوم از مردان غیرمادی هم خسته شده و کلا تصمیم به تنهایی دارد.

این خانم بعد از عاشق شدن و ازدواج با یک روح 6000 یورو هزینه کرد تا حتی نامش را به نام خانوادگی روح مورد علاقه اش تغییر دهد اما حالا دیگر خبری از عشق و علاقه میان آنها وجود ندارد و زندگی مشترک واقعا متفاوت شان پایان خواهد یافت.

زنی-که-از-یک-روح-طلاق-گرفت

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین