کدخبر: 43192 تاریخ انتشار

کشف گنج میلیاردی در شکم این مرد!+ عکس

نیروهای پلیس مرد جوانی را به جرمی عجیب بازداشت کردند اما هیچ ردی از آنچه در پی اش بودند نیافتند تا اینکه راز او فاش شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مردی یک گردن بند، به ارزش بیش از 1 میلیون پوند را در روز روشن دزدید و برای جلوگیری از دستگیری اش، 40 مهره از آن را قورت داد.در تلاشی مایوسانه برای جلوگیری از دستگیر شدن، مردی دانه های یک گردنبند یشم سبز را که از یک مغازه جواهر فروشی در جنوب چین دزدیده بود، قورت داد. طبق آنچه در ادامه این بخش خواهید خواند به گفته پلیس، این مظنون 49 ساله که با نام هو شناخته می شود، در حال کار با همدست زنش با نام ژو 24 ساله بود، که در روز پنج شنبه در یک مغازه جواهر فروشی در جیانگ واقع در استان گوانگدونگ، به عنوان خریدار وارد شدند.

این مغازه دار به افسران گفت که این گردنبند به ارزش بیش از 10 میلیون یوآن (1.2 میلیون پوند) می ارزد و این دو نفر توسط پلیس بازداشت شده اند.براساس بیانیه ای که توسط پلیس جیانگ در روز یک شنبه منتشر شد، هوو حداقل 40 مهره از یشم سبز را در این گردن بند قورت داد و حالا افسران منتظر هستند که مرد آن ها را از سیستم گوارشی خود خارج کند.

این دو مظنون هر روز از سه شنبه تا روز سرقت به فروشگاه جواهرات در منطقه یانگ می می رفتند و وانمود می کردند که علاقه مند به خرید این گردن بند هستند.پنجشنبه حدود ساعت 11 صبح، این زوج برای پنجمین بار به فروشگاه رفتند و از یک دستیار فروشنده خواستند تا دوباره گردن بند را ببیند. به گفته پلیس، داخل مغازه خیلی تاریک بود و نمی شد رنگ های گردنبند را دید، بنابراین هو گردنبند را بیرون برد تا زیر نور خورشید طبیعی به آن نگاه کند؛ در حالی که ژو در داخل فروشگاه بود.

فیلم "سی سی تی وی" که توسط مقامات منتشر شده است نشان می دهد که هو، لباس سیاه پوشیده و بیرون از مغازه جواهر ایستاده و قبل از این که ناگهان محوطه را با گردن بند ترک کند، به کارکنان فروشگاه برای خبر ندادن به پلیس شوک زده شده است.

مالک ادعا کرد که این گردنبند بیش از 10 میلیون یوآن (1.2 میلیون پوند) ارزش داشته است. یکی از افسران پلیس، هوانگ زوشان گفت:"ما این پرونده را بسیار جدی گرفتیم و فوراً تحقیقات خود را آغاز کردیم" و افزود که آن ها مشکوک بودند که هو یک معتاد به مواد مخدر است.

ژو توسط مقامات دستگیر شد پس از آن افسران متوجه شدند که این زوج پس از آشنایی با برنامه دوست یابی چینی، این سرقت را برنامه ریزی کرده اند. با کارگیری سیستم تشخیص چهره، پلیس هویت هو را از طریق تصویر پروفایل او تایید کرد. او قبلاً برای مدتی،به دلیل سرقت جواهرات به زندان رفته بود.

روش-بسیار-عجیب-مرد-چینی-برای-دزدیدن

این مظنون در نهایت در روز جمعه در فوشان، 400 کیلومتری (248 مایلی) از جیانگ دستگیر شد با این حال، هیچ ردی از گردنبند وجود نداشت ؛ افسران پلیس که مشکوک شده بودند ممکن است این سنگ های قیمتی را بلعیده باشد، او را به بیمارستانی بردند و در آن یک اسکن اشعه ایکس گرفتند و 40 مهره از گردنبند را در شکمش نشان داد.هو به جیانگ گفت:من قبلا نیمی از آن را از روده ام خارج کرده ام، اما بقیه اش هنوز درون من است. پلیس هنوز در حال بررسی هو و ژو در میان تحقیقاتشان است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین