کدخبر: 43176 تاریخ انتشار

شباهت عجیب این پسر به دخترها+ عکس

این پسر 15 ساله که در کشور ژاپن زندگی می کند شباهت بسیار زیادی به دختر ها دارد، در ادامه تصاویر آن را مشاهده می نمایید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پسر 15 ساله ژاپنی توجه زیادی را در کشورش و در کشور همسایه ( کره جنوبی) به دلیل داشتن صورت و صدای زنانه غیرمعمول خود جلب کرده است ؛ ماجرای جالب که تصاویر و جزئیات آن را در این بخش خواهید خواند.

افزایش چشمگیر شهرت "باکو" در اواخر ماه گذشته هنگامی رخ داد که او به عنوان فینالیست در رقابت استعدادهای محبوب ژاپن به پسری برترتبدیل شد. رقابت پسربرتر که توسط مجله سرگرمی مشهور جانون سازماندهی شده بود،به پسران جذاب بین 13 تا 28 سال برای تحقق رویاهایشان در خوانندگی، بازیگری و ستاره های تلویزیون در 28 سال گذشته پیشنهاد کرده است.

" باکو" در این مسابقه برنده نشد، اما اگر مورد توجه قرار گرفتن آنلاین او در چند هفته گذشته نشانه ای باشد، موفقیت آینده او در حرفه سرگرمی تضمین شده است. اما در حالی که استعداد او ممکن است او را به مرحله نهایی برساند، مردم نمی توانند درباره ظاهر او صحبت کنند.

می بینید، بیشتر شبیه دختر جوان به نظر می رسد تا یک پسر، و او حتی صدایی شبیه دختر دارد برای همین نظرات مختلفی در موردش منتشر می شود. ظاهر زنانه این پسر باعث این بحث داغ در اینترنت شد که او را حتی به توییتر برد تا ثابت کند او واقعا مرد است، گفت :"من مرد هستم"

شباهت-این-پسر-به-دختر-ها

یکی از نزدیکان او می گیود:چیزی که می توانم بگویم این است که بعد از چک کردن اکانت های قدیمی اش، می توانم بگویم که همیشه ویژگی های زنانه داشته است، بنابراین صورت فعلی او به احتمال زیاد نتیجه عمل جراحی پلاستیک نیست.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین