کدخبر: 42959 تاریخ انتشار

ماشین ظرفشویی لازم داری؟ پس واکسن کرونا بزن!

افرادی که واکسن کرونا تزریق کنند در لیست شرکت کنندگان دریافت ماشین ظرفشویی با کیفیت و کلی وسیله ی برقی دیگر قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در حالیکه این روزها تمام مردم جهان سعی در دریافت واکسن کرونا دارند هستند افرادی که حاضر به شرکت در این واکسیناسیون نیستند و به این مسئله ی مهم همچنان بی توجهی می‌کنند، اینجاست که دولت ها برای ترغیب این افراد و تزریق واکسن بایستی روش خاصی در نظر بگیرند.

از ماشین ظرفشویی تا دستگاه آسیاب کن و چند وسیله ی برقی گرانقیمت دیگر البته به تعداد بسیار زیاد، همگی در لیست جوایزی قرار دارد که میان افراد شرکت کننده در واکسیناسیون کرونا، قرعه کشی خواهد شد.

نگرانی برخی از ارگان های دولتی در هندوستان از بی میلی و بی توجهی مردم این کشور به تزریق واکسن کرونا باعث شده تا چنین تصمیمی گرفته و مردم را برای دریافت واکسن تشویق کرده و هر چه زودتر ایمنی در برابر این ویروس خطرناک را افزایش دهند.

به گزارش دیلی میل دولت ایالت تامیل نادو هندوستان در اقدامی جالب چنین تصمیمی اتخاذ کرده و به مردم اعلام کرده است که برای شرکت در قرعه کشی تعداد زیادی از لوازم برقی گرانقیمت باید حتما واکسن کرونا تزریق کرده باشند.

این اولین بار نیست که چنین موردی گزارش می شود و پیش از این اخباری مربوط به قرعه کشی خانه و خودرو در هنگ کنگ و اهدای پول و خوراکی رایگان در آمریکا و صربستان به افرادی که واکسن کرونا دریافت کنند منتشر شده بود.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین