کدخبر: 42958 تاریخ انتشار

عجیب ترین روش پرداخت مهریه! + عکس

مردی آلمانی که قرار بود از همسرش طلاق بگیرد و تمام دارایی اش را با او تقسیم کند روشی عجیب و باورنکردنی برای تقسیم انتخاب کرد آن هم اینکه واقعا همه چیز را به دو نیم قسمت کرد تا مهریه همسرش را طبق قانون داده باشد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ممکن است در امر طلاق با سوژه ها و موارد جالب و عجیبی مواجه شوید سوژه هایی از جمله مهریه های عجیب و غریب و یا شرط و شروط نا معقول و... که این اتفاق ناخوشایند را تبدیل به یک خبر جنجالی در رسانه ها میکند.

اما خبری که در ادامه این مطلب می خوانید خیلی عجیب تر آنچه تا بحال شنیده اید است و شاید به دور از تصور خیلی از شما باشد چرا که مردی در آلمان موقع طلاق از همسرش تمام دارایی های مشترکشان را تقسیم کرد و برای اینکه این کار را به نحو احسن انجام دهد، واقعا همه چیز را به دو نیم قسمت کرد!

طبق قانون طلاق در  کشورهای غربی زن و شوهر باید هنگام جدا شدن اموال خود را به صورت مساوی با هم تقسیم کنند. این مرد آلمانی هم به همسر سابقش «لورا» گفت که می خواهد تمام لوازم مشترکشان را به دو تکه مساوی قسمت کند.

نصف-کردن-وسایل-زندگی

او دلیل این کارش را در دادگاه بی وفایی همسر سابقش دانست. او پس از انجام این کار، وسایل نصفه نیمه اش را در سایتی در آلمان به حراج گذاشت. پس احتمالا کسی که این وسط بیشتر از همه ضرر کرده، لوراست که با انبوهی از وسایل قطعه قطعه شده به دنبال راهی برای فروش آن هاست!در ادامه عکسهایی از این وسایل دو نیم شده را ببینید.

نصف-کردن-وسایل-زندگی1

 

نصف-کردن-وسایل-زندگی2

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین