کدخبر: 42955 تاریخ انتشار

زندگی عجیب مرد مطلقه درون غار+ عکس

مرد چینی از انسانهای اطراف و واقیت فرار کرده و زندگی در غار را ترجیح می دهد.او به خاطر علاقه به حیوانات یک مرغداری را نیز درون غار تعبیه کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یک مرد چینی به خاطر طلاق از همسرش زندگی در غار را ّیش از 10 سال است که تجربه می کند.این مرد به خاطر ناراحتی و مشکل به وجود آمده به غار پناه برده و نمی تواند با واقعیت کنار بیاید.

زو وینی کشاورز 57 ساله چینی است که پس از طلاقش سر به بیابان گذاشت و به تپه ای در اطراف شهر پناه برد. زندگی سخت وینی در کوه، آن هم پس از ضربه عاطفی اش او را وادار به کوهکنی کرد تا اینکه پس از تقریبا 6 سال موفق شد خانه جدیدش را در غار بسازد و حالا آقای وینی بیش از 10 سال است که در این غار شخصی زندگی می کند. درواقع این غار بیشتر شبیه یک آپارتمان کوچک با دیوارهای بتونی است که 30 متر عمق و حدود 3 متر عرض دارد. فضای داخل آن از نمای بیرونی اش هم جالب تر است. این خانه بسیاز تمیز و مرتب، با اتاق نشیمنی 25 متری و آشپزخانه ای سنگی است.

زو گرچه از آدم ها فرار کرده است؛ اما عاشق حیوانات و گیاهان است و به همین دلیل یک مرغدانی هم داخل غار خود دارد. این آقا به درختان هم علاقه زیادی داشته و درون باغچه خانه عجیب و غریبش، درختان کاج و سرو کاشته است. زو می گوید که غار آرامش و سکوتی که به آن نیاز دارد را به او می دهد. عکس های خندان او هم شهادت می دهند که او واقعا به این آرامش دست پیدا کرده است!

غار

البته این اولین بار نیست که در کشوری چنین خانه های جالبی ساخته می شود. کشور کاستاریکا هم سابقه غارهای این شکلی را دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین