کدخبر: 42897 تاریخ انتشار

واکسیناسیون ضربتی دانش آموزان تهرانی

در دومین روز از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان، فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران از روند اجرای این طرح بازدید کرد.

بیشتر بخوانید:

 به گزارش منیبان؛ علیرضا زالی روزگذشته (جمعه) در راستای اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش‌آموزان شهر تهران، از مراکز واکسیناسیون از جمله دبستان شهید دهقان، دبستان معین،  دبستان هاجر، دبیرستان فاطمه زهرا، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون دبیرستان شیخ بهایی، سالن ورزشی نیکخواه بهرامی و مرکز تجمیعی واکسیناسیون ۱۷ شهریور بازدید کرد.

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن حضور در پایگاههای تجمعی واکسیناسیون دانش آموزشی استقبال خانواده ها از طرح واکسیناسیون دانش آموزان را مطلوب ارزیابی کرد.

او با اشاره به این که طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا در گروه های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال به صورت جهادی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ مهرماه در مدارس شهر تهران اجرا شد، خاطرنشان کرد: بی تردید سرعت و شتاب واکسیناسیون نوجوانان در بازه زمانی کوتاه  به کاهش و قطع زنجیره کرونا کمک شایانی خواهد کرد.

به گفته او اگر دانش آموزی به هر دلیلی نتواند طی این طرح واکسینه شود، می تواند در اسرع وقت با مراجعه به سایر مراکز واکسیناسیون مستقر در شهر تهران واکسن کرونا را دریافت کند.

فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن بازدید از پایگاه های واکسیناسیون دانش آموزی که با همراهی دکتر جانبازی سرپرست معاونت اموربهداشتی دانشگاه انجام شد،  از نزدیک  به ارزیابی نحوه  اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان پرداخت.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین