کدخبر: 42716 تاریخ انتشار

عجیب‌ترین مدل سرقت ماشین!+عکس

سارقان حرفه ای به طور بسیار عجیب و باورنکردنی اقدام به سرقت خودرو بنز از مقابل درب خانه مالک کرده اند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کم نیست ویدئو و تصاویری که برای به نمایش گذاشتن مهارت سارقان حرفه ای خودرو در فضای مجازی منتشر شده و شما هم حتما آنها را مشاهده کرده اید اما شرایط همه ی آنها با سارقی که در این بخش درموردش خواهید خواند متفاوت است.

سرقت حرفه ای قطعات خودرو آنهم درست مقابل درب خانه ی مالک خودرو به این شکلی که در تصاویر مشاهده میکنید به جرات در نوع خود بینظیر است، در واقع نکته ی جالب اینجاست که چطور یک سارق قطعات زیادی از یک خودرو رو در چنین شرایطی یعنی درست مقابل درب خانه ی مالک میتواند جدا کند بی آنکه کسی متوجه این مسئله شود.

"پائول" 56 ساله، صاحب یک مرسدس بنز C کلاس خاکستری تیره بی خبر از همه جا از خانه ی خود بیرون آمد و متوجه شد که تعدادی از همسایگانش مشغول صحبت درباره ی مسئله ای هستند. با دیدن آنها حدس زد که مشکلی پیش آمده باشد اما هرگز تصورش را هم نمیکرد که مشکل مربوط به خود او باشد تا اینکه با دیدن خودروی گرانقیمتش که به طور کل دچار تغییر شده بود متوجه ماجرا شد.

طبق گفته ها، طبق معمول خودرو مثل هر شب مقابل درب خانه پارک بوده که مورد سرقت قرار گرفته است و قطعات آن به حرفه ای ترین شکل ممکن از آن جدا شده بود. مالک بینوای خودرو حوالی صبح توسط همسایگانش از این ماجرا مطلع شد و سرقت را به پلیس خبر داد.

تعجب تمامی اهالی محل و کاربران فضای مجازی از این است که چطور این همه از قطعات خودرو جدا شده، بی آنکه صدایی مشکوک به گوش برسد و کسی از این سرقت خبردار شود و همین امر نشان از حرفه ای بودن سارق یا سارقان داشته برای همین این خبر با تیتر " سارق ماشین اینقدر حرفه ای دیده بودین " منتشر شد چرا که واقعا جدا کردن تعداد زیادی از قطعات خودرو از بدنه بدون آنکه به قول معروف آب از آب تکان بخورده از یک سارق حرفه ای ساختنی است و بس.

همسر مالک خودرو به پلیس گفته است که آنها ماهها برای خرید این خودرو تلاش و اضافه کاری کرده اند و حالا با این اتفاق نتیجه ی مدتها پس انداز و کارشان از بین رفته است. افرادی که در محل حاضر بودند این تصاویر و داستان را به اشتراک گذاشتند تا به نوعی به همه برای مراقبت جدی تر از خودروها هشدار دهند.

سرقت-خودرو-بنز

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین