کدخبر: 42715 تاریخ انتشار

حمله بیرحمانه‌ حیوان وحشی به عکاس زن معروف + فیلم

متاسفانه در مراسم‌های گاوبازی اسپانیا در حملات گاوهای عصبانی به انسان های گاوباز کشته های زیادی برجا می ماند و اینک گاوی با آتش بر روی شاخ هایش به زنی عکاس حمله ور شده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از کشورهایی که به گاو بازی شهرت دارد و آوازه آن در سرتاسر رسانه های دنیا پخش می شود،کشور اسپانیا است که سالانه در طی مراسمی مردم این کشور بطور سنتی و در طی چند مرحله گاو بازی می کنند که گاها در این مراسم سنتی و قدیمی و در عین حال بسیار عجیب و غریب تعدادی کشته نیز ثبت می شود .

با این وجود آنها گاوهای وحشی را به نحوی مقدس می دانند و بطور مجدد هر سال انجام می دهند.شب گذشته در طی یک مراسم سنتی و قدیمی شبانه در اسپانیا یک گاو وحشی به زن جوان حمله می کند.

شب گذشته در طی اتفاقی عجیب و غریب در یک مراسم شبانه گاوبازی در منطقه شرقی اسپانیا والنسیا ، مسئولان این مراسم توپ های آتشین چوبی را بر روی شاخ گاو وحشی می گذارند.

پس از آنکه توپ های آتشین چوبی بر روی شاخ های گاو وحشی گذاشته می شود،گاو وحشی شروع به نگاه کردن به اطراف خود می کند که بطور ناگهان یک زن جوان عکاس از پشت چوب های محل برگزاری برای عکاسی به بیرون از جایگاه خود می آید و گاو وحشی با نهایت سرعت به سمت او حمله ور می شود و زن جوان عکاس را با ضربه دردناک خود به بالا پرتاب می کند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،تماشاچیان برای امداد رسانی به زن جوان عکاس جلو می آیند و خوشبختانه گاو وحشی مجددا به آنها حمله نمی کند.

خانم عکاس جوان فورا به بیمارستان "Lluis Alcanyis" منتقل شد و خوشبختانه پس از امدادرسانی پزشکان،این حمله وحشیانه موفق به گرفتن جان وی نشد و اینک وی دارای وضعیت جسمانی ثابت و پایداری است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین