کدخبر: 38593 تاریخ انتشار

کشف اسکلت رمز آلود موجودات فضایی در مناطق کویری+ عکس

موجودات فضایی از عجیب ترین و شاید جذاب ترین موجودات ناشناخته جهان ما می باشند که طرفداران خاص خود را دارند،به تازگی مومیایی کشف شده که نشان از وجود آنها می دهد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ "موجودات فضایی" یکی از موردهایی هستند که بشر سوالات زیادی نسبت به آن در سر دارد که تاکنون تنها برخی از عوامل آنرا مشاهده نموده است.

برای مثال در چند وقت اخیر مطلبی منتشر شد که نشان دهنده سفینه موجودات فضایی در روسیه بود که ویدئو آن به شدت در صفحات مجازی بازدید داشت و طبعا باعث شوکه شدن تعداد زیادی کاربر نیز شده بود.

اما آیا به نظر شما این موجودات وجود دارند؟!در دهه گذشته یعنی در سال 2003 میلادی اسکلتی در کویر آتاکاما یافت شد که باعث شوکه و متعجب شدن تعداد زیادی از محققان شد.

در دهه گذشته اسکلت مومیایی شده مرموزی در کویر آتاکاما شیلی یافته شد که به آن "بیگانه آتاکاما" نیز گفته شد.این اسکلت مومیایی شده ، بسیار عجیب است چرا که قد آن 15 سانتی متر با قیافه ای خاص و غیر معمول است و پس از این همه سال هنوز محققان نتوانسته اند اطلاعاتی از تجزیه و تحلیل این مومیایی تازه کشف شده از خود منتشر نمایند.

برخی بر این باورند که این مومیایی متعلق به یک موجود فضایی کوتاه قامت است و برخی دیگر نیز بر این باورند که این مومیایی مرموز متعلق به یک نوزاد انسان است که پس از تولدش ، جان خود را از دست داده.

اسکلت-مومیایی-کوچک

بطور کل نظریه ها و تفکرات این چنینی در مورد مومیایی 15 سانتی متری بیان شده است که حتی برخی نیز بر این باورند که این مومیایی متعلق به یک انسان جهش یافته است!

یکی از تفاوت های اصلی این اسکلت با اسکت انسان ها،در تعداد دنده های آن است که 12 دنده دارد و این در حالی است که انسان ها تنها 10 دنده بصورت معمول دارند.

همچنین میزان شک و تردید در جمجمه این موجود فضایی نسبت به دنده های آن بیشتر است و همان گونه که مشاهده می کنید،دارای جمجمه ای متفاوت نسبت به موجودات دیگر است و این به خودی خود یک نقطه مثبت برای موجود فضایی بودنش است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین