کدخبر: 38582 تاریخ انتشار

ترفند عجیب و غیر انسانی پدر و مادر برای گم نشدن کودکشان! + عکس

گم شدن کودکان از آن اتفاق های وحشتناکی است که تمام زندگی را برای پدر و مادر تلخ می کند خانواده ای برای جلوگیری از گم شدن کودکشان دست به کاری عجیب زدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از اتفاقاتی که می توانند پس از ازدواج، منجر به ارمغان آوردن خوشبختی و آرامش به خانه ما شود،تولد نوزاد است که به همراه خود میزان زیادی وحدت و همدلی را نیز به خانه میاورد.

اما گاها ممکن است بنابر برخی عوامل ژنتیکی،فرزند ما دچار برخی بیماری ها و یا عقب ماندگی ذهنی بشود که باید به خاطر داشته باشیم که در وهله ی اول خود آنها در رنج بسیار قرار دارند.

روز گذشته خبرهای خانواده ای از چین در صفحات مجازی پیچید که به شدت باعث شوکه و خشمگین شدن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

در صبح روز 22 ژوئیه،پلیس ونژو گزارشی دریافت کرد که یک پسر بچه جوان در حال عبور از بزرگراه محلی است.پس از دریافت این گزارش هولناک،مامورین پلیس 10دقیقه بعد از گزارش،موفق به پیدا کردن پسر جوان که متاسفانه دچار عقب ماندگی ذهنی بود.

بعد از یافتن پسر جوان،او را به سمت اتومبیل خود آوردند تا سوالاتی از او بپرسند و اگر گم شده است وی را به خانه اش برساند.

یکی از مامورین پلیس در مورد پسر جوان این گونه گفت:"هنگامیکه ما او را به سمت خود آوردیم،سوالاتی از قبیل نام و سنش را پرسیدیم و آنجا بود که متوجه شدیم،وی دچار نوعی عقب ماندگی ذهنی است.پس از کمی حرف زدن با پسر جوان ، ما متوجه برخی ارقام بر روی ساعد او شدیم که به صورت خالکوبی بر روی دستش در آمده بود".

با این حال بعد از یافتن شماره تلفنی که بر روی دست پسر جوانیکه مبتلا به عقب ماندگی ذهنی بود،مامورین پلیس با آن شماره تماس گرفتند که خوشبختانه یا متاسفانه مادر پسر جوان پاسخ داد و آدرس و محل سکونت شان را به پلیس اعلام کرد و اما به گفته مامور پلیس،آنها نتوانستند علت اینکه چرا بیهوده بر روی دستش خالکوبی زده اند بیایند!.

اما همانگونه که مشاهده می کنید،این خانواده گویی تا به حال 2 بار خانه شان تغییر داده اند چرا که 2 بار بر روی ساعد پسر خالکوبی کرده اند که بعد از خالکوبی کردن شماره دوم،شماره اول را با دستگاه مخصوص خالکوبی به نحوی خط زده اند.

این اتفاق روز گذشته در رسانه های چینی غوغایی برپا کرد که کاربران چینی صفحات مجازی، نسبت به این اتفاق،واکنش های زیادی از خود نشان دادند و از اینکه بطور بیهوده،رنج را با دستگاه خالکوبی تحمیل فرزندشان کرده اند و آنها بر این باور بودند که این پدر و مادر باید روش های دیگر را بر می گزیدند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین