کدخبر: 38519 تاریخ انتشار

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اعلام کرد:

دستگیری ۲ قاچاقچی حرفه‎‌ای و معروف موادمخدر در مرزهای جنوبی کشور

فرمانده مرزبانی ناجا از دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر و کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا در تشریح این خبر گفت: در راستای کنترل و مراقبت از مرزها و برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به وسیله خودرو به عمق کشور مشخص شد و مرزداران دلاور هنگ مرزی میرجاوه در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با اجرای طرح مهار و کمین‌های هدفمند، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان موفق شدند محموله موادمخدر را کشف کنند.

سردار گودرزی در ادامه تصریح کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری دو نفر قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه خودروی حامل موادمخدر، مقدار ۶۱۸ کیلو و ۹۰۰ گرم انواع موادمخدر شامل ۳۵۲ کیلو ۴۰۰ گرم تریاک و ۲۶۶ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان خاطر نشان کرد: مبارزه با پدیده شوم قاچاق موادمخدر با جدیت از سوی مرزبانی نیروی انتظامی دنبال می‌شود و در این زمینه همکاری و تعامل مرزنشینان عزیز با مجموعه مرزبانی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین