کدخبر: 38372 تاریخ انتشار

عودت زائران اربعین در مرز «مهران» به استان‌های مبدا

سرپرست پلیس راه ایلام گفت: گشت‌های ایست و بازرسی در هفت نقطه استان ایلام برای عودت زائران احتمالی اربعین به استان‌های مبدا خود استقرار دارند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی‌احمد شاهوردی، سرپرست پلیس راه ایلام گفت: باتوجه به ممنوعیت تردد زائران از مرزهای زمینی، گشت‌های ایست و بازرسی از ورود هرگونه خودروی غیربومی زائران به مقصد مرز مهران جلوگیری می‌شود.

او افزود: گشت‌های ایست و بازرسی در تمام مبادی ورودی استان از جمله ایوان، هلیلان، چرداول، دهلران، ایلام و مهران مستقر هستند و مانع ورود زائران به سمت مهران می‌شوند.

سرپرست پلیس راه ایلام یادآور شد: خودروهای حامل زائران باتوجه به اطلاع رسانی‌های وسیع و گسترده توسط رسانه‌ها، در صورت مراجعه به استان ایلام با اعمال قانون و عودت به استان‌های خود مواجه می‌شوند.

شاهوردی اضافه کرد: همچنین کاروان‌های پیاده نیز حق مراجعه به استان ایلام و مرز مهران را ندارند و آنها نیز به استان‌های مبدا خود بازگرداننده می‌شوند.

او ادامه داد: برابر ابلاغیه ستاد اربعین پلیس راه استان‌های مختلف باید از حرکت خودروهای حامل زائران به مرزها خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه خودرو حامل زائران، قبل از رسیدن آنها به استان‌های مرزی، این خودروها را به استان خود عودت دهند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین