کدخبر: 38367 تاریخ انتشار

گیس و گیس‌کشی شرم‌آور 2 دختر جوان وسط مراسم عروسی! + عکس

در یک مراسم ازدواج دو دختر مجرد به طور بسیار عجیب برای گرفتن دسته گل عروس درگیری شدیدی با یکدیگر داشتند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از رسوم خاص مراسم ازدواج در کشورهای اروپایی این است که در پایان مراسم عروس خانوم دسته گل خود را به پشت سرش و میان جمعیتی که منتظر گرفتن آن هستند پرتاب کند ؛ جمعیت از دختران و پسران مجرد تشکیل می شود که باور قدیمی می گوید هرکسی دسته گل را تصاحب کند به زودی ازدواج خواهد کرد. البته که همه ی شما این رسم را می شناسید و نیازی به توضیح ندارد اما این را گفتیم تا وارد خبری شویم که در این بخش از سرگرمی تصاویرش را مشاهده می کنید و آن هم درگیری شدید دو دختر مجرد سر دسته گل عروس است.

عروس دسته گل را پرتاب کرد و یک دعوای زشت بین دو نفر از مهمانان عروسی که برای گرفتن دسته گل عروس مبارزه می کردند، رخ داد ؛ دو دختر مجرد و ناامید با تلاش خود برای ازدواج بعدی مبارزه کردند و عروس از تلاش های آن ها راضی به نظر می رسید. هردوی آنها در حالی که هر دو از رها کردن دسته گل خودداری می کردند، در حال کشتی گرفتن بر روی زمین بودند.

درگیری-شدید-2-دختر

دختران جوان در طول نبرد بیشتر گل ها را کندند و روی زمین مرمری ریختند و در نهایت ناامید از پا در آمدند و به خاطر شانس خود برای ازدواج بعدی، پا به فرار گذاشتند.در برخی از فرهنگ ها، دسته گل عروس بر روی شانه هر زنی که امیدوار است تا با سعادت ازدواج کند، گذاشته می شود. جالب است بدانید گزارش ها حاکی از آن است که این مراسم ازدواج در کاوسکاوس بود، جایی در شمال روسیه که در آن هیچ سنتی از پرتاب دسته گل عروس وجود ندارد.

درگیری-شدید

گلبرگ های دسته گل روی زمین پخش شده بودند و بعد از جنگ، آن دو به یکدیگر خیره شدند و خانواده و دوستانشان سعی کردند که آنها را از هم جدا کنند و مهمانان به برنده تبریک گفتند، در حالی که تیم بازنده ظاهراً ناراضی و ناراحت بودند. به نظر می رسید که عروس تحت تاثیر جنگ عروسی قرار گرفته است و در حالی که با چهره ای خندان پشت میز نشسته بود به دوربین گفت:"این را دیدید؟ "

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین