کدخبر: 38341 تاریخ انتشار

همزمان با طرح استقبال از مهر 1400:

نواختن نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی و بهسازی فضای سبز مدارس منطقه 13

در آستانه سال تحصیلی جدید ، طرح استقبال از مهر با اتخاذ تمهیدات فرهنگی ، خدمات شهری ، ترافیکی و عمرانی در مدارس منتخب اجرایی می شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مجتبی شکری،  شهردار منطقه گفت : با توجه به  شرایط شیوع ویروس کرونا و محدودیت اجرای برنامه ها و فعالیت های گسترده فرهنگی _ آموزشی طبق سنوات گذشته ،  امسال طرح استقبال از مهر ۱۴۰۰ ، متفاوت تر از سال های قبل دنبال می شود.

او به نواختن نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و جشن شکوفه ها با حضورمسئولان در هشت مدرسه منتخب منطقه  اشاره و ابراز امیدواری کرد:  با تمهیدات پیش بینی شده شهرداری منطقه به مناسبت فرارسیدن مهر و همت اولیای مدارس و خانواده ها، سال تحصیلی جدید با شکوه آغاز شود  .

شهردارمنطقه  با اشاره عملیات بازپیرایی فضای سبز  بیرونی و درونی مدارس  منتخب محدوده افزود:  در این اقدام ضمن احیا باغچه های مدارس ، فضاهای مناسب جهت کاشت درختچه شناسایی و آماده سازی شد .

به گفته او رسیدگی به فضای سبز حیاط مدارس ، ضد عفونی کلاس ها ، حیاط مدرسه و سرویس های بهداشتی ، شستشو و پاکسازی نماها، حذف زوائد فیزیکی و پاکسازی جداره ها و... در دستور کار قرار دارد.

شکری  یادآور شد:  به منظور تسهیل در رفت و آمد دانش آموزان و ایمنی آنها در خیابان ها و معابر براساس وظایف محوله ، خط کشی خطوط عابر پیاده و سایر اقدامات از قبیل نصب علائم و انواع تجهیزات ترافیک  در جلوی درب مدارس در حال اجراست.

شهردار منطقه ،  لکه‌گیری آسفالت و ایمن سازی معابر منتهی به مدارس را بخش دیگر از اقدامات مدیریت شهری منطقه برای بازگشایی مدارس اعلام کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین