کدخبر: 38186 تاریخ انتشار

اجرای طرح "چهار فصل ورزشی" در منطقه ۱۳

با تدارک طرح ها و فعالیت های مختلف ورزشی ، فضای های ورزشی برای توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و فعالیت بدنی بانوان ایجاد شد .

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مجتبی شکری، شهردار منطقه ترویج فرهنگ ورزش در بین بانوان را ضروری دانست و گفت: جمعیت بانوان درشهر تهران ، گذشته از سلامتی ، نشاط و شادابی برای انجام هر چه بهتر زندگی فردی و اجتماعی به فرهنگ سازی برای توسعه فضاهای ورزشی ، زیر ساخت ها و امکانات در این عرصه نیاز دارد که در این راستا ، با تدارک و پیش بینی طرح و برنامه های ورزشی فضای مناسب جهت حضور و فعالیت ورزشی بانوان ایجاد شده است .

او در خصوص اجرای طرح چهار فصل ورزشی اظهار کرد: این طرح در قالب آموزش رایگان به شهروندان در رشته های والیبال ، تنیس روی میز ، ایروبیک ، دارت ، شطرنج  و... در بوستان های منطقه آغاز شده و هر کدام ،  به مدت ۱۲ جلسه زیر نظر مربی تخصص  برگزار می شود .

شهردار منطقه ادامه داد: هفته های ورزشی نیز با برگزاری مسابقات در رشته های مختلف ایروبیک ، آمادگی جسمانی ، دارت و فریزبی  در بوستان های منطقه برپاست .

شکری به برگزاری مسابقات محلات جام بانوی شهر اشاره و بیان کرد: امسال ده ها نفر از بانوان ساکن منطقه با حضور در فعالیت های ورزشی پیش بینی شده از سوی اداره ورزش منطقه ، با یکدیگر رقابت کرده و روز های ورزشی را سپری کردند .

او یادآور شد: اولین ایستگاه تخصصی مهارت های پایه ای کودکان نیز به زودی در بوستان خیام آغاز به کار می کند .

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین