کدخبر: 38158 تاریخ انتشار

مرد بدبختی که28 بار مرد و زنده شد!+ عکس

مرد موتور سوار بعد از بارها ایست قلبی و شکستن جمجمه دوباره به زندگی بازگشت ، واقعه ای که تکرار چندین باره زندگی پس از مرگ برایش بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پاره شدن شریان های اصلی قلب، شکستن جمجمه، شکستن استخوان های پشت و بازوی راست و آسیب های جدی عصبی از جمله صدماتی است که بازگشت چندین باره به زندگی پس از مرگ را به یک مرد موتور سوار انگلیسی نسبت داده است.

یک موتورسوار انگلیسی پس از اینکه بارها تصادف شدید داشته و در جریان آخرین تصادفش چندین بار با خطر مرگ مواجه شده است با تلاش پزشکان هنوز به زندگی خود ادامه می دهد. جالب اینجاست که سایت های گوناگون اینترنتی، خبر آخرین عمل جراحی وی را با عنوان «زندگی پس از 28 بار مرگ» منتشر کرده اند.

پاره شدن شریان های اصلی قلب، شکستن جمجمه، شکستن استخوان های پشت و بازوی راست و آسیب های جدی عصبی از جمله صدماتی است که به استیو نیکسون 44ساله در جریان تصادف اخیرش وارد شده است. وی در راه بیمارستان 5بار احیای قلبی شده و در بیمارستان نیز پس از 23بار ایست قلبی، از طرف تیم پزشکی احیای قلبی شده و به زندگی برگشته است. پزشکان تاکنون عمل های گوناگونی روی قلب وی انجام داده اند.

مرگ و زندگی

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین