کدخبر: 37959 تاریخ انتشار

تصاویر عجیب مرد معتادی که تبدیل به هالک شد!

از کودکی بدنی لاغر و ضعیف داشت تا اینکه دچار اعتیاد شد ، مردم او را سگ لاغر نامیده بودند اما مدتی بعد تبدیل به یک مرد هالک با عضلاتی شبیه هیولا شد.

به گزارش منیبان؛ اعتیاد به آمپول روغن مرد پوست و استخوانی را هالک کرد: مردی که مدتی است وارد رشته بدنسازی شده است با الهام از هالک با تزریق ماده ای خطرناک عضلاتی بسیار بزرگ و باورنکردنی برای خود ساخته است.

"ولدیر سگاتو " 48 ساله اهل سائو پائولوی برزیل با هیکل غیرطبیعی اش نام هالک را به عنوان پسوند به خود اختصاص داده است. سایز دور بازوی این مرد درشت هیکل تقریبا دوبرابر اندازه طبیعی ورزشکاران رشته بدنسازی است و تمام این تغییرات طی 5 سال اخیر رخ داده است. او با تزریق روغنی مرگبار و بسیار خطرناک بدنش را به این شکل درآورده است . فیزیک غیرطبیعی او و تزریقات نامناسب روغن برای افزایش سایز عضلاتش از او یک هیولا ساخته است به طوری که اکثر مردم شهر با دیدنش در خیابان وحشت زده می شوند.

 "ولدیر سگاتو " در مورد شرایط بدنی اش می گوید:این رویای سالهای دور من بود و از اینکه با تزریق می توانم رشد عضلاتم را روز به روز بیشتر کنم لذت می برم. مردم مرا هالک می نامند چرا که به نظر انها فیزیک من بیشتر شبیه شخصیت فیلم های تخیلی است تا انسان های واقعی.دور بازوی من به 60 سانتی متر رسیده است اما من قصد دارم رشد ان را ادامه دهم. سالهای دور در دوان جوانی ام زمانی که درگیر اعتیاد بودم اندامی لاغر و استخوانی داشتم به طوری که اطرافیان من را سگ پوست و استخوانی می نامیدند اما امروز همه چیز تغییر کرده و من تبدیل به یک هالک شده ام.

مرد-هالک

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین