کدخبر: 37871 تاریخ انتشار

رئیس پلیس راهور ناجا مطرح کرد:

پرداخت خلافی فقط از درگاه‌های مجاز

سردار سید کمال هادیانفر گفت: هموطنان مبلغ جرایم رانندگی خود را فقط از طریق درگاه راهور 120 یا‌ای تی ام و یا درگاه بانک‌های معتبر پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: جرائم جزء دیون دولتی هستند و شماره حساب خزانه دارند بانک‌هایی که مسئول در این حوزه هستند بلافاصله پس از دریافت جریمه باید آنرا به حساب خزانه واریز کنند؛ اعلام وصول خزانه به صورت سیستمی به ما داده می‌شود و می‌توانیم به مردم خدمت رسانی کنیم.

او بیان کرد: شهروندان به راحتی می‌توانند از درگاه 120 یا درگاه بانک‌های معتبر جریمه خود را پرداخت کنند؛ شرکت‌های خصوصی یکسری خدمات را ایجاد کرده‌اند که بیشتر برای آنان کسب درآمد دارد؛ من در بازدید‌هایی که از مراکز شماره گذاری داشتم، مکرر دیدم کسانی را که از طریق این آپ‌ها جریمه پرداخت کرده اند و بعد از 5 روز به مرکز شماره گذاری آمده اند و نتوانستند خدمت گیرند.

هادیانفر تصریح کرد: شرکت‌های خصوصی جریمه‌ها را نزد حساب بانکی خودشان سپرده می‌کنند و از سودش بهره می‌برند و بعد از چند روز به حساب خزانه واریز می‌کنند؛ ما دسترسی این شرکت‌ها به سامانه را قطع کردیم و مردم جریمه خود را از طریق آپ و قبضینو پرداخت نکنند، این درگاه‌ها مورد تایید پلیس راهور نیست و از درگاه‌های رسمی استفاده کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین