کدخبر: 37305 تاریخ انتشار

شکار شبح ترسناک پسربچه مزاحم!+ عکس

تصاویر شبح ترسناک که روح یک پسربچه با چهره ای عجیب بود بعد از مدتها آزار و تهدید به مرگ صاحب خانه توسط گوشی موبایل مرد جوان شکار و مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد .

به گزارش منیبان؛ مردجوانی که مدتها بود با اتفاقات عجیب و غریب در آپارتمانش وحشت زده می شد متوجه حضور روح یک کودک در محل زندگی اش شد ، روحی که تصمیم داشت او را بکشد ؛ این مرد در نهایت با کمک دوربین مداربسته توانست ادعای خود را ثابت کند.

"ادم الیز" که ساکن نیویورک است مدتی بود به دلیل وجود یک شبه داخل خانه اش درچار ترس و وحشت بود ، ترسی که برای هیچ یک از دوستان و آشنایانش قابل درک نبود چرا که آنها نمی توانستنند چنین چیزی را باور کنند و حتی او را به خیالبافی و مشکل روانی متهم می کردند تا اینکه بالاخره تصاویر این روح همه را مجاب به باور حرفهای "ادم" کرد.

این تجربه ی عجیب از ماه گذشته آغاز شده بود و از همان زمان "ادم" با نوشتن پیام هایی در توییت خود این موضوع را به دوستانش اطلاع داد او حتی یک نقاشی از چهره روح مزاحم برای انها کشید اما کسی این مسئله را باور نمی‌کرد .

"ادم" گفته بود که این شبه ترسناک و عجیب به نام "دیوید" هنگامی که او شبها به خواب می رود روی صندلی سبزرنگ کنار تختش می نشیند.

و خواب آرام او را برهم می زند ؛ حوالی ساعت 11 شب بود که صداهایی از افتادن فنجان روی زمین و ضربات ضعیف روی میزغذاخوری شنیده شددر این لحظه "ادم" با خود گفت که او حتما برای کشتن من بازگشته است پس این بار با گوشی موبایلم از او عکس می گیرم تا حداقل بعداز مرگم دیگران حرفهای مرا باور کنند در همین حال به آرامی با گوشی موبایلش چند عکس از شبه گرفت و به سرعت آنها را برای دوستانش ارسال کرد . تصاویر ارسال شد و آنها در کمال وحشت و ناباورانه به حضور یک روح بچه نگاه می کردند ، روحی که شکل ظاهری اش عجیب و درست شبیه آن چیزی بود که "ادم" نقاشی کرده بود. این تصاویر درعرض چند ساعت 50.000 بار دیده شد.

شبح-ترسناک

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین