کدخبر: 30094 تاریخ انتشار

عاقبت هولناک بازی با موبایل داخل توالت!

مرد جوان 30 دقیقه مشغول بازی با موبایل داخل توالت بود ، بعد از بلند شدن از جایش با صحنه ای وحشتناک روبرو شد و فورا به بیمارستان رفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اتفاقی دردناک برای مرد جوانی که حدود نیم ساعت داخل توالت مشغول بازی با گوشی موبایلش بود خبر ساز شد تا بار دیگر هشداری باشد به افرادی که علاقه بیش از حد آنها به این محصول تکنولوژی نگران کننده است. 

مرد جوان اهل جنوب شرق چین به سرعت راهی بیمارستان شد بعد از آنکه در توالت با صحنه ای عجیب مواجه شد ، صحنه ای که محصول اقدام غیربهداشتی او در دستشویی بود.

براساس گزارشات این مرد دچار آسیب جدی در بخش مقعد شده است چرا که ماندن بیش از حد او داخل توالت به دلیل سرگرم شدن با بازی موبایل عارضه دردناکی به نام "رکتوم" را برایش ایجاد کرده بود ، او در گفتگو با پزشک گفته است که بعد از 30 دقیقه بازی با گوشی موبایل داخل توالت متوجه افتادن چیزی سفید رنگ از قسمت روده بزرگ خود شده و برای همین فورا به بیمارستان آمده است.

دکتر سو دان گفت که بیمار از پرولاپس رکتوم در دوران کودکی رنج می برده اما بعد از گذشت چند سال و عادات غلط او مثل نشستن طولانی مدت در توالت برای بازی با گوشی موبایل چنین عارضه ای را ایجاد کرده است.  

افتادگی راست روده یا پرولاپس رکتوم یک ضایعه نامعمول است که در آن تمام ضخامت دیوارهٔ راست روده (رکتوم) پایین می افتد و اغلب از درون مقعد خارج می شود. نقص اصلی وجود اختلالی در عضلات کف لگن (پشتیبان راست روده) است که افزایش فشار درون شکمی، ممکن است منجر به پرولاپس رکتوم شود.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین