کدخبر: 29957 تاریخ انتشار

این پسر جوان درازترین دندان دنیا را دارد!+عکس

پسری که به دلیل داشتن دندانی عجیب مدام مورد تمسخر قرار می گرفت به دلیل داشتن بلندترین دندان دنیا نامش وارد کتاب گینس شده و مشهور شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بلندترین دندان دنیا البته دندان متعلق به انسان در یکی از کلینیک های دندانپزشکی هندوستان از دهان بیمار بیرون کشیده شد.

"اورویل پاتال" 18 ساله بعد از شکست رکورد قبلی بلندترین دندان انسان به طور رسمی نامش وارد کتاب رکوردهای گینس شد.اندازه این دندان 3.67 سانتی متر گزارش شده است.

 این دانش آموز که به دلیل داشتن دندانی بزرگ در دهانش مورد تمسخر و خجالت زده بود مدتها بود که تصمیم به حذف آن از بین دندان هایش گرفته بود اما هرگز به این فکر نمیکرد که این دندان خجالت آور نام اورا در کتاب مشهورترین رکوردها ثبت کند .

دندانپزشک "جامین پتال" که موفق شد با جراحی این دندان را از داخل لثه بیمار خارج کند نمی توانست باور کند که دندانی به این بلندی داخل دهان پسر نوجوان جای گرفته است.

او در این مورد گفت:جراحی بسیار سختی بود و 30 دقیقه طول کشید تا بتوانم با کمک دستیارم دندان را خارج کنم.بر اساس گزارشات دندان پسرنوجوان هندی از رکورد قبلی بلندترین دندان انسان در دنیا 5 میلی متر بلندتر است.

دندان

ارسال نظر

پربیننده‌ترین