کدخبر: 29801 تاریخ انتشار

زشت‌ترین مدل‌های زن جهان+ عکس

در جهان زنان جسور و شجاعی هستند که با داشتن ظاهر نازیبا و نقص های ظاهری به دنیا ثابت کردند آن ها حقیقتا زیبا هستند. زشت ترین مدلینگ های دنیا را بشناسید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در دنیای امروز تعریف خاصی از زیبایی ارائه شده است، گرچه معیارهای زیبایی در کشورهای متفاوت مختلف هستند. زیبایی یک مجموعه یا یک کل است و بیشتر هارمونی اعضای چهره و بدن در کل باعث می شود فردی زیبا به نظر برسد.

این روزها توجه به مقوله زیبایی سبب شده است که بسیاری از خانم های جوان به دلیل تفاوت های چهره شان با دیگران مورد قضاوت قرار گیرند و اعتماد به نفس خود را از دست بدهند.

در این بخش روی صحبت ما با خانم هایی است که تفاوت های ظاهری خود را نقص دانسته و خود را فردی نا زیبا می انگارند، این دسته از خانم ها باید بدانند در سراسر دنیا زنان مدلینگی وجود دارند که بدون داشتن صورتی زیبا با اعتماد به نفسی قوی تبدیل به اسطوره های مدلینگ شده اند.

این مدلینگ های شجاع خاص بودن خود را پذیرفته و خود را آنچنان که هستند، دوست دارند. در این مطلب قصد داریم زنان جسور و شجاعی را به شما معرفی کنیم که با داشتن ظاهر نا زیبا به دنیا ثابت کردند حقیقتا زیبا هستند.

سوفیا هاجیپانتلی

سوفیا هاجیپانتلی

ابرو نقش بسیار مهمی در زیبایی و نوع آرایش دارد و مدل ابرو پهن، باریک، گرد،کوتاه و …روزی جزو ترندهای مهم زیبایی به حساب می آمدند. سوفیا هدجی پنتلی «Sophia Hadjipanteli» مدلی ست که با تغییر قانون زیبایی صورت، مشهور شد، آنچه او را مشهور ساخته، فرم ابروهایش می باشد. این مدل یونانی-بریتانیایی ابروهای مشکی و به هم پیوسته خود را اصلاح نمی کند تا ثابت نماید با ابروی پرپشت و پیوسته هم می توان زیبا بود.

این ستاره به عنوان مدل برای مجلاتی چون «Vogue» نیز کار کرده است. سوفیا ظاهر خودش را آن طور که هست، دوست می دارد و اعتماد به نفس بالایی داشته و با همان ظاهر طبیعی اش مورد توجه تمام دنیا قرار گرفت. سوفیا گرچه موهای خود را رنگ می کند اما رنگ ابروهایش را تیره نگه داشته تا بیشتر به چشم آیند.

سوانتجه پاولینا

سوانتجه پاولینا مدلی است که کک و مک های زیادی بر روی صورت دارد. او اعتماد به نفس بالایی داشته و خود را با آنچه طبیعت به او بخشیده دوست دارد و هرگز تلاش نمی کند با مواد آرایشی کک و مک های صورتش را پنهان کند. سوانتجه به دلیل ویژگی خاص چهره اش در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام بیش از 200 هزار فالوئر دارد.

درو پرستا

درو پرستا dru presta کوتاه قد ترین مدل زن جهان است که در اکتبر 1995 در رنو، به دنیا آمد. این مدل 21 ساله ی امریکایی تنها کمی بیشتر از یک متر قد دارد و نوع کوتاهی او متافیزیس دیسپلازی میباشد.

بزرگ ترین رویای زندگی درو پرستا کار مدلینگ بوده است. او تنها فرد قد کوتاه در خانواده اش است که در دوران کودکی اش به خاطر ویژگی های ظاهری اش بسیار تحقیر می شده است.

اِم-مدلینگ

اِم

اِم یکی از مدل های مبتلا به بیماری پوستی ویتیلیگو است که اعتماد به نفس بالایی دارد. بیماری پوستی او هیچ وقت باعث نشد که از چهره اش ناراضی باشد. اِم تصاویر بسیار زیبایی از خود در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام منتشر می کند اما تاکنون نام واقعی اش را اعلام نکرده است.

ایلکا برول

ایلکا برول یک مدل مد، یک فعال اجتماعی، وبلاگ نویس و نمونه ای زنده برای سایر افراد دارای معلولیت جسمی و جسمی است. ایلکا برول با بیماری اکتودرمال دیسپلازی متولد شد. نوعی بیماری ژنتیکی که باعث نقص در موها، ناخن ها، دندان ها و غدد عروقی می شود.

او حتی در تنفس و عملکرد مجرای اشک مشکل داشت، به همین دلیل عملاً نمی توانست به تنهایی نفس بکشد و مدام اشک از چشم راستش سرازیر می شد.این بیماری نادر ژنتیکی نیز نتوانست او را شکست دهد.

ایلکا برول در نوامبر 2014، برای دوست عکاس اینس راچبرگر ژست گرفت. عکس های او با ظاهری غم انگیز بلافاصله توجه کاربران اینترنت و آژانس های مختلف مدل سازی را به خود جلب کرد. او را با یک جن، یک بیگانه، یک شاهزاده خانم جنگل پری مقایسه کردند و آنچه او مدتها نقص می نامید، باعث شهرت او شد.

ایلکا برول ثابت می کند که هیچ چیز غیرممکن نیست، فقط باید به خود ایمان داشته باشید و زیبایی درونی خود را احساس کنید. رسالت او این است که به دنیا یادآوری کند همه ی انسان ها زیبا هستند.

لاته زویدما

لاته زویدما ظاهری غیر معمول با کک و مک هایی بر روی پوست دارد . این مدل موفق با چهره منحصر به فردش توجه همه را به خود جلب نموده زیرا عکاسان معتقدند کاریزما چهره ی او در تمامی عکس ها فوق العاده است.

آلیس ویلسون

آلیس ویلسون یکی از مدل های فشن شوهای طراحان مشهوری مثل مارک یاکوب و الکساندر ونگ است که پوست صاف و زیبا ندارد. او هرگز تصور نمی کرد که آن قدری زیبا باشد که بتواند یک مدل شود.

لارا لیند

لارا لیند ستاره ی جدید آژانس مدلینگ «یونیک مادلز» است. این آژانس مدلینگ، مدل هایی با چهره منحصر به فرد را انتخاب کرده و بر روی چهره هایی متفاوت از استانداردهای رایج زیبایی تمرکز دارد.

سیمونه تامپسون

سیمونه تامپسون

سیمونه تامپسون مدلی است که با برندهای محبوبی چون پوما، فندی، مارک یاکوب، میو میو و... همکاری می کند. او همیشه نسبت به ظاهرش اعتماد به نفس دارد و نسبت به نظرات و افکار دیگران بی اعتنا است و همین مورد سبب پیشرفت او در عرصه مدلینگ شده است.

کورالی جوهیر

کورالی جوهیر مدل 28 ساله ی روس است که به پوست و رنگ موهایش بسیار افتخار می کند. چهره خاص او باعث شد که توجه همگان به او جلب شده و کار مدلینگ را آغاز کند البته او درآغاز مسیر حرفه ای اش قرار دارد. او می گوید خاص بودن ظاهرش همیشه برایش آسان نبوده و پوست و رنگ موهایش را هدیه ای واقعی از طرف والدینش می داند.

آرینا لوبیتلوا

آرینا لوبیتلوا مدل اوکراینی است که گوش های بزرگی دارد. او هرگز گوش های بزرگ خود را نقص نمی داند و گوش های بزرگش را در زیر موهای خود پنهان نمی کند چرا که معتقد است نقاط منفی ظاهر او در حقیقت نقاط مثبتش هستند. آرینا با اعتماد به نفس بر روی جلد نشریات ظاهر می شود و تصمیم دارد الهام بخش دختران نوجوان با چهره هایی غیر معمول در سراسر دنیا باشد.

لونا شولز

لونا شولز یکی از مدل های آژانس مدلینگ یونیک مادلز است. میان دندان های این مدل فاصله ای وجود دارد اما او خودش را با تفاوتش پذیرفته و حاضر به از میان برداشتن این فاصله نیست زیرا که آن را نقص نمی داند. فاصله ی میان دندان های لونا شولز هرگز به او احساس بدی القا نکرد و مانع از خنده های کاملش نشد.

اشلی سوتو

اشلی سوتو مدلی مبتلا به بیماری پوستی ویتیلیگو است که علی رغم تحقیرهایش در دوران نوجوانی توانست تفاوت هایش را بپذیرد. او در 12 سالگی و در دوران نوجوانی به این بیماری مبتلا شد و همیشه به خاطر ظاهرش تحقیر می شد. اشلی سوتو با اعتماد به نفس بالای خود پروژه ای هنری را آغاز نمود که به ویژگی های بدنی خاص او اختصاص یافته است.

رفیلوه مادیزل

رفیلوه مادیزل یکی از موفق ترین مدل های زن زال در جهان است. او که مبتلا به آلبینیسم (زالی) است، هرگز فکر نمی کرد که وارد صنعت مد گردد و صنعت مد از او استقبال کند چرا که در سرزمین مادری اش هرگز زنی زیبا به شما نمی رفت.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین