کدخبر: 29724 تاریخ انتشار

بررسی روند بازگشایی مدارس

رضوان حکیم زاده گفت: نحوه حضور دانش آموزان در مدارس چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی بستگی به شرایط کرونایی حاکم بر کشور دارد و وزارت آموزش و پرورش در این خصوص تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رضوان حکیم زاده، معاون ابتدایی وزیر آموزش و پرورش  در حاشیه ورود به استان خراسان شمالی با اشاره به آخرین اخبار ثبت‌نام دانش آموزان گفت: بنابر پیش‌بینی‌های وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام دانش آموزان به خوبی در حال انجام است.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: با توجه به شرایطی که اتخاذ شده ثبت نام پایه‌های تحصیلی به صورت مجازی در حال انجام است و خانواده‌ها ملزم به حضور در مدارس نیستند.

او تصریح کرد: تنها دانش آموزان پایه اول آن هم به جهت شرکت در برنامه سنجش نیاز به حضور در مدارس دارند که با توجه به برنامه زمان‌بندی انجام می‌شود که در این بین با افزایش پایگاه‌های سنجش کار به خوبی و بدون مشکل در حال انجام است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد: وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرایط کرونایی یکی دو سال گذشته تجربه خوبی را در خصوص بازگشایی مدارس کسب کرده است.

حکیم زاده گفت: نحوه حضور دانش آموزان در مدارس چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی بستگی به شرایط کرونایی حاکم بر کشور دارد و وزارت آموزش و پرورش در این خصوص تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین