کدخبر: 29644 تاریخ انتشار

جشن عروسی میلیاردی و لاکچری برای 2 عروسک! + عکس

خبر منتشر شده درباره مراسم عروسی میلیاردی و لاکچری آن هم برای دو عروسک خرس توسط یک زن ثروتمند همه را متعجب کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ زن بریتیانی عروسی لوکسی را برای خرس عروسکی خود در مصر گرفت و در بخشی از این عروسی گفت :"من در حال فرایند تبدیل شدن خودم به یک عروسک هستم" . برای توصیف عجیب ترین عروسی قرن 21 و شاید کل تاریخ باید گفت:اگر فکر میکردید ازدواج مخصوص موجودات زنده است بهتر است بیشتر فکر کنید زیرا این خارج از موجودات زنده میباشد ؛برای حصول اطمینان به عنوان مثال:یک عروسی عجیب و غریب است که برای دو خرس عروسکی در شهر لاکسر مصر برگزار شد.

اخبار این جشن در اوایل این هفته در توییتر عربستان منتشر شد.دی دبلیو گزارش داد:که کلودیا براون میلیونر انگلیسی به مصر سفر کرد تا جشن عروسی لاکچری عروسک هایش را برگزار کند.

نه تنها این،براون همچنین یک مجموعه سلطنتی را برای آنها در نظر گرفت تا اولین شب خود را صرف کنند و اصرار داشت که در همان اتاقی که یک بار رییس جمهور سابق فرانسه آن را اشغال کرده بود باقی بماند. این جشن در هتلی در کرانه ی رود نیل برگزار شد پیشتر این هتل میزبان نیکولا سارکوزی و همسرش کارلو برونی در سفر به مصر بوده اند.

بر اساس گزارش رسانه ها این میلیونر صدها هزار پوند مصری را برای این جشن خرج کرده است ، او همچنین مهمانانش را به سفر مصر دعوت کرد و هزینه ی اقامت آنها در یک هتل لوکس را پرداخت کرد. بر اساس گزارش دی دبلیو او برای اولین شب آنها مجموعه سلطنتی ای که نیکولا سارکوزی در آن اقامت داشت تهیه کرده است.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین