کدخبر: 29493 تاریخ انتشار

رفتار زشت و شرم آور پرستار بی‌رحم با کودک ناتوان + عکس

در یک بهزیستی ویدیویی دردناکی از بدرفتاری یک پرستار با کودک منتشر شده است که پرستار بی رحم کودک ناتوان و معلول را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، ازدواج با شخصی است که ما به او علاقمند هستیم و این اتفاق خوب می تواند تمام زندگی ما را به سمت و سویی متفاوت و عالی تغییر دهد.

اما این تنها اتفاق خوبی نیست که می تواند زندگی ما را متحول سازد، بلکه اتفاقی همچون به دنیا آمدن کودکی که با عطر و بویش می تواند تمام زندگی ما را متحول سازد، بهترین اتفاق ممکن در زندگی هر انسانی می باشد و پس از به دنیا آمدن کودک، قطعا مسئولیتی بزرگ بر عهده هر یک از زوجین خواهد بود.

با این وجود گاها بنابر برخی عوامل اعم از عوامل ارثی یا ژنتیکی ممکن است جنین دچار معلولیت هایی باشد که این می تواند میزان مسئولیت هر یک از والدین را ده ها برابر سازد. اما برخی از والدین وظیفه نگهداری کودکانی که با معلولیت به دنیا می آیند را برعهده می گیرند و برخی دیگر در صورت عدم توانایی، کودکانشان را به پرورش گاه ها و بهزیستی ها می سپارند تا پرستاران این مجموعه از آنها نگهداری به عمل آورند.

اما روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که یک پرستار در نهایت بی رحمی با یک کودک ناتوان رفتار می کرد که با واکنش های بیش از حدی در صفحات مجازی روبرو شد.

فیلم-بدرفتاری-یک-پرستار-با-کودک

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید پرستاری بی رحم، تنها به دلیل آنکه کودک ناتوان پوشک را پر کرده بود از ناحیه سر مورد ضرب و شتم قرار داد و متاسفانه کودک معلول و ناتوان را فردی احمق دانست...!

با انتشار و ویروسی شدن این ویدیو در صفحات مجازی، پرستار جوان و بی رحم از شغل خود اخراج شد و طبق آخرین گفته ها، این مکان توسط یک دکتر محلی اداره می شود و در آنجا از 3 کودک معلول مراقبت به عمل می آید.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین