کدخبر: 29487 تاریخ انتشار

خارج کردن هولناک هزار پای بزرگ از گوش مرد جوان + عکس

تصاویری از زندگی یک هزار پا در گوش یک مرد منتشر شد که در آن پرسنل پزشکی با ریختن مایع مخصوص هزار پا را بیرون کشیدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تصاویر یک هزارپا زنده که از گوش مرد بیرون می خزد ، کاربران رسانه های اجتماعی زیادی را بعد از اینکه به صورت آنلاین تماشا کردند ناراحت کرد . همانطور که در این بخش مشاهده می کنید پرسنل پزشکی مایع را به گوش مرد می ریزد تا بطور ایمن هزارپا از داخل گوش بیمار بیرون آید.

پس از چند ثانیه، هزارپا که به نظر می رسد چهار بند انگشت باشد، از گوش مرد بیرون می خزد ؛ مشخص نیست این ویدئو که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است ، دقیقا در کدام کشور فیلم برداری شده است.

مردی که بستری شده به نظر می رسد در یک کلینیک پزشکی باشد.

چند ثانیه بعد از اینکه قطره داخل گوش ریخته می شود هزارپا در مجرای گوش دیده شود و به واسطه ریختن مایعی مخصوص داخل گوش بیمار هزارپای که واقعا دراز است به سرعت از گوش خارج می شود.

حشرات کوچک گاهی به گوش های انسان وارد می شوند، در اغلب موارد این اتفاق زمانی رخ می دهد که در فضای باز خوابیده باشید برای همین به شما توصیه می شود در صورت برزو چنین مشکلاتی هر چه زودتر توسط پزشک معاینه شوید تا حشره بتواند به طور ایمن از گوش خارج شود.

توجه داشته باشید که این کار اگر در خانه انجام شود، خطر ایجاد آسیب وجود دارد و یا ممکن است بقایای حشره در گوش باقی بماند. حشره می تواند در صورتی که گاز یا نیش بزند باعث درد و التهاب شود و باعث آسیب به مجرای گوش و حتی پارگی پرده گوش می شود پس در این مواقع مراجعه به پزشک الزامی است.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین