کدخبر: 29479 تاریخ انتشار

کار جنون آمیز این مرد دیوانه برای درمان سردرد +عکس

یک جوان سودانی در اقدامی جنون آمیز وخطرناک میخ رابایک تکه سنگ تا بن در جمجمه اش فرو برده است. تیم پزشکی، دو ساعت و نیم در اتاق عمل تلاش می کنند تا میخ را بدون خونریزی مغزی از سر پسر درآورند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یک جوان در اقدامی جنون آمیز و خطرناک میخ را تا بُن در جمجمه اش فرو برده است. اتاق عمل آماده می شود. تیم پزشکی، دو ساعت و نیم در اتاق عمل تلاش می کنند تا میخ را بدون خونریزی مغزی از سر پسر درآورند.

هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که یک میخ چهار سانتی زنگ زده که قاب عکسی بزرگ را روی دیوار حمل می کند، روزی سر از جمجه یک جوان سودانی درآورد.

«أ. ب. ع»، پسر 26 ساله سودانی است که در شهر خارطوم مغازه دارد. او یک روز صبح وقتی از خواب بلند شد تا سر کارش برود، سردرد شدیدی را احساس کرد. طبیعتا به قرص های ضد سردرد روی آورد؛ اما ماجرا از جایی شروع شد که قرص ها اثر نکردند. پس دست به کار شد تا به خیال خودش از خلاقانه ترین شیوه برای درمان سردرد استفاده کند. میخی بر روی دیوار توجه او را خود جلب کرد. به سمت آن رفت. میخ را بیرون کشید و با یک تکه سنگ میخ را در جمجمه اش فرو برد.

دکتر دراج متخصص مغز و اعصاب شگفت زده شده است. یک جوان در اقدامی جنون آمیز و خطرناک میخ را تا بُن در جمجمه اش فرو برده است. اتاق عمل آماده می شود. تیم پزشکی، دو ساعت و نیم در اتاق عمل تلاش می کنند تا میخ را بدون خونریزی مغزی از سر پسر درآورند. بالاخره کار تمام می شود. با وجود اینکه عمل جراحی با شکافتن جمجمه همراه بود، موفقیت آمیز به پایان رسید.

دکتر دراج می گوید:آثار زنگ زدگی میخ در سر جوان به چشم می خورده است.

سردرد1

خبرنگار روزنامه محلی به بیمارستان می رود تا این جوان سودانی را از نزدیک ببیند و با او مصاحبه کند و از او بپرسد، وقتی میخ را در سرش فرو می برده، دقیقا با خود چه فکری می کرده است، زیرا این موضوع بسیار عجیب بود و سرو صدای زیادی به پا کرد. در این اثنا، خبرنگار مورد نظر متوجه می شود که مادر این جوان سودانی نیز پس از سه سال به ملاقات او آمده است و البته دلایل این دوری از پسرش، نامعلوم ماند. مادر در آن لحظه، در حالی که پسرش روی تخت دراز کشیده بود، از سلامتی او خوشحال و از اینکه پسرش نمرده است، شاد بود.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین