کدخبر: 29443 تاریخ انتشار

افتادن هولناک کودک زیر قطار مترو حین گوشی بازی مادر!+ عکس

در ایستگاه راه آهن پکن یک دختر بچه که با مادرش در حال انتظار قطار بود به دلیل غفلت مادر حواس پرتش به زیر قطار افتاد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کودکان سرمایه زندگی مان هستند و همیشه سعی می کنیم مراقبت ویژه تری از این نعمت الهی داشته باشیم اما امروزه با پیشرفته تر شدن زندگی ها و ورورد گوشی های هوشمند به زندگی مادرها تمرکز خود را بیشتر معطوف به آن کرده اند و همین خود بارها خبر ساز شده است ؛ در این بخش مطلبی را در رابطه با غفلت یک مادر حواس پرت خواهید خواند که شاید زنگ هشداری است برای اکثر ما مخاطبان.

این حادثه ترسناک در ایستگاه راه آهن پکن در چین درحالیکه مادر و دختر سه شنبه منتظر قطار بودند اتفاق افتاد ؛ مادر وحشت زده به زانو درآمد و جیغ کشید.گزارش ها حاکی از آن است که توجه مادر به تلفن بوده و کودک خردسال یکی از پاهایش را در شکاف گذاشت و به سرعت ناپدید شد .فیلم کوتاهی از این حادثه دلخراش وجود دارد که افتادن کودک را نشان می دهد. کارکنان در ایستگاه برای نجات دختر با عجله شتافتند در حالی که به مادر می گفتند راه را باز و خون سردی خود را حفظ کند .

او سپس پشت پرسنل ایستگاه قطارایستاد و کمک کرد تا کودک کوچکش را از ریل قطار به روی سکو بیاورند ؛ کودک وحشت زده دوباره به آغوش مادربازگشت و با نگرانی به مادر نگاه می کرد به قول یکی از کاربران فضای مجازی انگار کودک با نگاهش می خواست به مادرش بفهماند که جان او از بازی با گوشی موبایل مهم تر است.به طور شگفت انگیزی، کودک از آسیب جدی جان سالم به در برد، اما مادر هنوز وقتی برخی کلیپ ها را می بیند ناراحت می شود .

این اولین بار نیست که چنین غفلتی باعث حادثه میشود ؛ در ماه اوت هم چنین موضوعی اتفاق افتاد که یک کودک نوپا در چین نزدیک بود در استخر غرق شود ، در حالی که مادرش حواسش پرت تلفن همراه بود ؛ عجیب تر اینکه بچه یک ساله، وقتی نجات پیدا کرد و به سختی نفس می کشید مادر به محض برگشت تلفن خود را چک کرد.او پس از ایست قلبی به بیمارستان برده شد و ادامه زندگی اش در کما باقی ماند.

اگر اندکی بیاندیشید متوجه می شوید بازی ها و وب گردی های بیش از حد چقدر به زندگی صدمه می زند و می تواند آسیب های جبران ناپذیری را برجای بگذارد پس بیایید سبک زندکی خود را اصلاح کنید

ارسال نظر

پربیننده‌ترین