کدخبر: 29212 تاریخ انتشار

سوختن 5 دانش آموز در اثر انفجار کتری!+ عکس

منفجر شدن کتری آب جوش در مدرسه باعث شد که عده ای از دانش آموزان دچار مصدومیت های از ناحیه کمر و پوست شوند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ روز گذشته تعدادی از دانش آموزان مدرسه ایی در بریتانیا برای تفریح در بیرون کلاس ها ، داخل حیاط مدرسه گرد هم آمدند که ناگهان اتفاقی ناگوار و دردناک برای برخی از آنها افتاد.

شرح این حادثه این گونه است؛ در حیاط مدرسه ، دانش آموزان کتری بزرگی را پر از آب می کنند و سپس بر روی حرارت قرار می دهند. اما دانش آموزان پس از مدتی فراموش می کنند که باید از وضعیت کتری مطلع شوند که ناگهان پس از به حرارت رسیدن بیش از حد کتری، منفجر می شود. در طی این انفجار کوچک، انفجاری بزرگ برای دانش آموزان مدرسه ایی رخ داد چرا که باعث صدمه زدن و سوزاندن آنها شد.

طبق آخرین گزارشات، دو نفر از دانش آموزان در ناحیه پوست صورت آسیب دیده و سه نفر دیگر از ناحیه کمر آسیب دیده اند. به همین دلیل شورای محلی به مسئولین این مدرسه اعلام کرد که باید گزارش و تحقیقی کامل به آنها ارائه دهند تا عوامل این مشکل بزرگ مشخص شوند.

پس از این اتفاق دردناک، کودکان 11 و 12 ساله فورا برای درمان به بیمارستان "ویکتوریا" واقع در "کودنبیث" منتقل شدند. معلمان این مدرسه نیز در مورد این اتفاق این چنین گفتند:"از این کتری ما هفته گذشته نیز استفاده کردیم و تنها هدف ما ، آموزش نحوه استفاده از کتری بود".

پدر و مادر یکی از دانش آموزان نیز این چنین گفت:"من و همسرم زمانیکه پسرمان را در بیمارستان دیدیم ، شروع به گریه کردن کردیم چرا که بدن او بسیار بد سوخته بود و تحت عفونت زیادی قرار داشت. او هنگامیکه به بیمارستان منتقل شد، به مدت 24 ساعت تحت مراقبت های ویژه بود و باید به مدت یک هفته دیگر در بیمارستان برای درمان بستری باشد".

ارسال نظر

پربیننده‌ترین