کدخبر: 29196 تاریخ انتشار

انهدام باند سارقان 100 فقره سرقت دریچه‌های چدنی

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: با تلاش کارآگاهان اعضای باند 4 نفره سارقان دریچه های چدنی مخابرات و فاضلاب با100 فقره سرقت به دام افتادند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی کنجوریان، درتشریح جزئیات این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت سریالی دریچه فاضلاب و مخابرات در معابر جنوب تهران، موضوع دستگیری عاملان این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی  قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان با بررسی شیوه و شگرد سرقت های صورت گرفته و جمع آوری سرنخ های موجود، اعضای یک باند 4 نفره سرقت را که بوسیله یک دستگاه وانت پیکان، به صورت حرفه ای اقدام به سرقت دریچه های چدنی فاضلاب  و مخابرات در معابر سطح شهر می کردند، شناسایی کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه این سارقان، پس از  هماهنگی قضائی هر 4 سارق در چند عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ کنجوریان بیان داشت: متهمان که پس از انتقال به پلیس آگاهی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند، درتحقیقات تکمیلی پلیس به 100 فقره سرقت دریچه های آب و فاضلاب و مخابرات در جنوب تهران  و فروش اموال مسروقه مالخران ناشناس اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست، در صورت مشاهده موارد مشکوک مبنی بر سرقت اموال عمومی سریعا به شماره تلفن110 تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین