کدخبر: 29119 تاریخ انتشار

سقوط هولناک مرد جوان داخل استخر تمساح ها! + عکس

مسئول غذا دادن به تمساح ها وارد بخش نگهداری آنها می شود و برای انجام بخشی از کارش طنابی را که از بالا آویزان شده را می گیرد اما ناگهان طناب پاره شده و او به داخل گودال سقوط می کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حیات وحش بسیار زیبایی داریم البته به شرطی که به حیوانها آسیب نزنیم زیرا خیلی از آنها در معرض انقراض هستند اگرچه حیوانهای خطرناکی وجود دارد اما برخی افراد هستند که هیچ ترسی از آنها ندارند که همین نترس بودن گاهی عاقبت ناخوشایندی دارد مثل آنچه دی ویدیوی این بخش مشاهده می کنید.

ویدیو بازگو کننده لحظه ترسناکی است که فردی بعد از پاره شدن طنابی که در حال نوسان است، به درون یک گودال پر از تمساح گرسنه شیرجه بزند. فیلم حادثه ی رخ داده برای "مایکل ورمر" از اورلاندو، فلوریدا، آمریکا ضبط شده که او از نردبانی چوبی پایین آمد و وقتی تمساح ها نزدیکش می شدند غذا برایشان پرتاب کرد ؛ بسیاری از خزندگان گرسنه را می توانید در آب مشاهده کنید که چطور مشتاقانه منتظر خوردن غذا هستند. بعد از دادن غذا آقای" ورمر" طناب نجاتی را که بالاتر از محوطه بسته شده را گرفته و تلاش می کند تا با آن به طرف دیگر برود - اما طناب به دلیل سنگینی وزن او پاره شد و او در آب پر از تمساح افتاد و همین لحظه فیلمبرداری قطع می شود ؛مشخص نیست که آقای ورمر بعد از افتادن در استخر جراحاتی شدیدی دیده یا نه .

"مایکل ورمر" که به "جنگجوی جنگ های صلیبی" معروف است، عاشق انجام حرکات خطرناک با تمساح است . او قبلا در مصاحبه ای گفته بود :"من عاشق این هستم که در واقعیت مثل فیلم های هندی و بازی ها روی طناب آویزان باشم و سعی می کنم هر عملکرد را ضبط کنم، چون هرگز نمی دانید که ممکن است چه چیزی را بگیرید و یا چه چیزی را ممکن است از دست دهید. من تمساح ها را بیشتر بسیاری از مردم که بچه های خود را دوست دارند دوست می دارم.

من با ماجراجویی، تظاهرات آموزشی برای میهمانان در سراسر دنیا و به اشتراک گذاشتن عشقم به تمساح و کوروکودیل لذت فراوانی می برم و بیشتر از هر کسی به خطر و ریسک آن آگاه هستم، اما اگر بتوانم به مردم کمک کنم که بیشتر تمساح ها را بشناسند ارزش بیشتری دارد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین