کدخبر: 29113 تاریخ انتشار

پیاده‌روی دختر بی سر در خیابان! + عکس

در روز هالووین که مردم اروپا و آمریکا لباس های عجیب و ترسناک می پوشند دختر بچه 2 ساله ای با لباس وحشتناک خود بالاترین امتیاز را در فضای مجازی کسب کرد.

به گزارش منیبان؛ روز هالووین یکی از روزهایی است که مردم اروپا و آمریکا آن را جشن می گیرند و لباس های خاص و عجیب غریبی می پوشند که هرچه این لباس ها ترسناک تر باشد آنها امتیاز بیشتری به خود می دهند.

دختر بچه ای دو ساله بخاطر لباس غیر عادی اش در روز هالووین در اینترنت مورد بازدید خیلی ها قرار گرفت. مایا و خواهرش چارلی اهالی روستای خود در شهر پارانیاکه فیلیپین،را با حقه ای که زدن متحیر کردند !چارلی شش ساله مثل قصاب ها لباس پوشیده بود ، در حالی که خواهرش مایا بی سربود.

" کریستل " مادر آنها ، چند فیلم ویدئویی از دخترش را در روز جمعه در فیس بوک منتشر کرد تا دیگران هم این لباس را ببینند غافل از اینکه لباس دختر کوچولوی او با استقبال غیرباوری روبرو خواهد شد ؛ تصویری که ته به حال بیش از 12 میلیون بازدید داشته است.

فیلم نشان می دهد که مایا در حال قدم زدن در خیابان با لباس بی سر خود است و به قدری متقاعد کننده است که مردم هزاران کامنت گذاشته اند .

ژیزل فرناندز گفت:این فوق العاده است ! من از شاهزاده خانم ها خسته شدم ، این لباس عالی ست و لباس های دیگر چنین حسی را ندارند.

ملیسا داس هم گفت:" این عالی است. برای همیشه بهترین لباس است .

این پست در صفحه ضخصی مادر دو دختر کوچولوی دوست داشتنی همچنین بیش از 64000 واکنش و نظر دریافت کرد و حدود 189،000 بار به اشتراک گذاشته شد.

جری هوانگ می گوید:به دلیل ایده ای که این لباس داشته بهترین لباس است ؛ در یکی دیگر از ویدئوها ، مایا و خواهرش را می توان دید که به یکی از اهالی روستای خود نزدیک می شوند مایا به جای آن که با دستانش کارکند ، به فردی می گوید تا چیز ها را در گردنش قرار دهد - جایی که سرش باید باشد. ویدیوهای این دو نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده است.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین