کدخبر: 29112 تاریخ انتشار

گردن کلفت‌ترین مرد دنیا! + عکس

مرد 31 ساله با داشتن گردن کلفت در صفحات مجازی به بدل هالک معروف شد. گردن این خلافکار از سرش بزرگتر است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امروزه با جستجویی ساده در صفحات مجازی اعم از اینستاگرام می توانیم با تعدادی از افرادی که تنها با یک حساب کاربری ساده توانسته اند محبوبیت دور از تصور در میان سایر کاربران روبرو شوند. برای مثال برخی از آنها دارای زندگی لوکس و ثروتمندانه هستند و برخی دیگر کارهای عجیبی انجام می‌دهند و حتی برخی دیگر دارای تناسب اندام شگفت انگیزی هستند.

از این رو این افراد سعی دارند تا خودشان را نسبت به دیگران خاص کنند و بتوانند محبوبیت های این چنین یابند. اما اخیرا یکی از ساکنان فلوریدا ایالات متحده آمریکا در طی اقدامی عجیب و باور نکردنی، به شدت در صفحات مجازی محبوب گردید و توانست با واکنش های متعددی روبرو شود.

آقای " چارلز دیون مکداول " 31 ساله کالیفرنیایی، مظنون به خرید و فروش مواد مخدر است که اخیرا توسط پلیس دستگیر شد و سپس دست به فرار زد و اینک پلیس در حال جستجوی وی است. اما تفاوت بزرگ وی نسبت به سایر انسان ها گردن بسیار بزرگ وی است که حتی از سر او بزرگتر است!

گردن کلفت

گردن بزرگ این مظنون کالیفرنیایی این روزها به شدت در حال انتشار در صفحات مجازی است و به تبع تاکنون با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو شده است.

با این وجود بیشتر کاربران صفحات مجازی او را به نام بدل شخصیت غیر واقعی هالک می دانند و طبق آخرین گزارشات پلیس کالیفرنیا موفق به دستگیر کردن وی شده است.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • وزیر امور خارجه آمریکا مدعی نقش حیاتی پاکستان در پیشبرد صلح افغانستان شد و از اسلام آباد خواست تا از نفوذ خود بر…